מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי 12th Man OG

12th Man OG (האיש השנים עשר) הוא זן קנאביס היברידי חצי סאטיבה וחצי אינדיקה, בעל ניצנים שמנים ומאפיינים קלאסיים של או ג'י קוש ההופכים אותו לפופולרי מאד בקרב משתמשים רפואיים ומשתמשי פנאי.

ניחוחות כבדים של בואש ואדמה מעניקים השפעה מיידית והבנה של המשקל העומד מאחורי שושלת היוחסין הזו הנמשכת בעקביות בין זני הקנאביס.

בבדיקות מעבדה נמצא כי לזן זה תכולת THC ממוצעת של 26%, מה שרק מחזק את נוכחותו בין שאר זני ה- OG Kush. מקור ה- 12th Man OG  אפוף מסתורין ונשמר בחשאיות על ידי חברת Bank Cannabis Genetics שפיתחה אותו.

למרות שהזן הוא בדיוק חצי אינדיקה וחצי סאטיבה, משתמשים מעידים על השפעה גופנית כבדה הרבה יותר בהשוואה להשפעותיו על המח. מסיבה זו רוב המשתמשים בוחרים בו בזכות השפעתו הגופנית המרגיעה המקלה על כאבים כרוניים ובחילות. זה לא אומר שתכונות הסאטיבה שלו חלשות. בהחלט לא. המשתמשים ב- 12th Man OG ייהנו גם משיפור מצב הרוח והקלה על חרדה.

הארומה של 12th Man OG היא באופן כללי חריפה וחדה עם נגיעות של אדמה, אורן וכמובן, קוש. הטעם משקף במדויק את אופי ה- OG שלו עם מתיקות מובהקת בתוך כל התערובת.

הצמח עצמו נוטה הרבה יותר לאינדיקה במראה שלו עם מבנה רחב ולא גבוה ומתארך, כפי שאופייני לזני סאטיבה וסאטיבה היברידיים. תכונה זו הופכת את הצמח לבחירה מצוינת עבור מגדלים המוגבלים במקום.

כתבות נוספות

כלי נגישות