מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן אינדיקה בעל טעם קפה שוקולדי מתקתק

הבאבא קוש הוא הכלאת אינדיקה פופולרית מאוד עם תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) של בין 15% ל- 22%. לצמח ניצנים קטנים עד בינוניים עם מבנה אופייני לאינדיקה. זהו אחד הזנים הבודדים עם פרחים סגולים שאינו בעל טעם של פירות שכן הפיגמנטים המשפיעים על צבעו אינם משפיעים על הטעם. יש לו ריח חריף מאד שנוטה להישאר בחדר הרבה זמן.

ההשפעה של הבאבא קוש נוטה להתחיל בתחושת בלבול. משתמשים לא ירגישו מלאי אנרגיה, אך יוכלו עדיין להתמקד או לבצע משימות, ללא רפיון שרירים כללי.

הזן משמש לרוב מסיבות רפואיות. ידוע שהוא מספק הקלה לדיכאון וחרדה, כמו גם כאבים. יתר על כן, משתמשים רבים דיווחו על הקלה בנדודי שינה. בסך הכל מדובר בזן שמתאים לשימוש גם בלילה וגם ביום.

הבאבא קוש הוא אחד הזנים הקלים יותר לגידול ולכן מתאים למגדלים חדשים. לזן יש את היתרון בכך שהוא עמיד בפני עובש ומזיקים אחרים, אך הוא דורש אור שמש וטמפרטורות בשעות היום בטווח שבין 22 ל- 26 מעלות. הוא צומח היטב בתוך אדמה, אך יתפתח טוב יותר בגידול הידרופוני. בגידול פנים הוא יפרח בין 8 ל- 9 שבועות ויהיה מוכן לקציר בחוץ בתחילת אוקטובר. הזן בעל יבול נמוך למדי עם 1 עד 1.2 גרם למטר מרובע, אך בדרך כלל הפרחים באיכות גבוהה מאוד.

הבאבא קוש הוא זן אהוב מאד בארצות הברית עם פופולריות הולכת וגוברת. הוא שימש השראה למספר זנים צאצאים, כמו בובס גיפט (Bubba’s Gift), מאדנס ((Madness ובלוברי קוש (Blueberry Kush), והוא נהדר למבקשים להירגע בסוף יום עבודה.

כתבות נוספות

כלי נגישות