מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אחד מזני הקנאביס המפורסמים ביותר

מקורות האו ג'י קוש (OG Kush) אינם ידועים. יש הטוענים שהוא הכלאה בין כמדוג (Chemdawg) לבין זן הינדו קוש (Hindu Kush) פראי. יש גם סיכוי שהאו ג'י קוש הגיע מזרע לא מתועד כפנוטיפ מובהק של זן אחר. אפילו מקור השם שלו לא ברור, אך כולם מסכימים שהוא זן עוצמתי עם תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC)  ממוצעות של 20% עד 25%.

לצמח ניצנים בינוניים עד גדולים עם מבנה צפוף האופייני לאינדיקה. העלים בצבע ירוק צהבהב עם נגיעות של סגול. הפרחים מכוסים בטריכומות המעניקות להם גוון לבן כסוף והופכות אותם לדביקים מאוד למגע. בעישון הם מפיקים ריח אורן חזק מאד ועשן קשה.

השפעת האו ג'י קוש מורגשת בראש יותר מאשר בגוף. היא מלווה בשיפור משמעותי של מצב הרוח ומצוינת לפעילויות כמו משחקי וידיאו ופעילות גופנית.

השימוש הרפואי הנפוץ באו ג'י קוש הוא להקלה על חרדה ודיכאון. על פי הדיווחים, הזן עוזר גם לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, כאבי ראש ומיגרנות. כמו ברוב זני הסאטיבה, מינון גבוה עלול לגרום לפרנויה.

ניתן לגדל את הצמח אוג'י קוש (OG Kush) בתנאי פנים ובחוץ. בגידול חוץ יש צורך בטמפרטורה קבועה סביב 24 מעלות. גידול פנים פשוט יחסית מכיוון שהצמח קצר ובדרך לא גדל יותר ממטר וחצי. האו ג'י קוש פורח בתוך 9 שבועות בגידול פנים ומספק יבול ממוצע של 45 גרם למטר מרובע.

בזכות ההשפעה המרוממת והממריצה שלו, או ג'י קוש הוא זן מעולה לשימוש ביום. ניתן ליהנות ממנו גם במפגש חברתי וגם לבד, והוא לא ימנע ביצוע של מגוון משימות.

כתבות נוספות

כלי נגישות