מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בייקרס דלייט Dlg

בייקרס דלייט – Bakers Delight

פרי הפיתוח של DNA Genetics בהולנד

בייקרס דלייט כזן היברידי דומיננטי באינדיקה, Baker's Delight (מעדן האופה) הוא 70% אינדיקה ו- 30% סאטיבה. זוהי הכלאה מעולה המשלבת את זני Cookies ו- Sorbet המענגים. הוא מתאים ביותר לכל מי שמחפש היי מרגיע ומחמם במיוחד שגם עוזר להגיע למצב של רוגע עמוק.

בזכות תכונות אלה הזן טוב במיוחד עבור הסובלים מנדודי שינה, שכן הוא יכול להביא לשינה עמוקה ואיכותית. משתמשים מתארים את השימוש בו כתחושה של התעטפות בשמיכה חמה. ה-היי שהוא משרה הוא הדרגתי, נבנה לאט ומשתלט בעדינות על הגוף עם גלים של חמימות ואפקט עקצוץ קל, תוך שהוא מפיג כל תחושת כאב. התוצאה היא תחושה של רגיעה פיזית ונפשית אולטימטיבית, ומצב של רוגע מוחלט. בעוד התחושה הזו של רגיעה עמוקה תופסת את מקומה, בו-זמנית יש גם חוויה של בהירות מחשבתית יחד עם חידוד חושים, מיקוד מוגבר וזריקת מרץ.

ההשפעות המעולות הללו יחד עם תכולת THC ממוצעת גבוהה מאוד של 20% עד 21%, הופכות את Baker's Delight לזן יעיל מאד לטיפול במצבים כגון חרדה כרונית, דיכאון, כאב כרוני, מתח, הפרעות קשב וריכוז, נדודי שינה, עייפות כרונית ועוד.

ל- Baker's Delight טעם של פירות, מתוק וקרמי להפליא, עם תווים ברורים של לימון, הדרים ופירות יער בנשיפה. הארומה שלו דומה מאוד, עם גוון הדרים חריף המעוטר בניחוח מתוק של צמחים ופירות.

כתבות נוספות

כלי נגישות