מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס מרגיע מאד

Aurora Indica הוא, כפי שהשם מרמז, זן קנאביס אינדיקה. הוא פותח על ידי Nirvana Seeds באמצעות הכלאה של זן אנדמי אפגני עם נורתרן לייט (Northern Lights). התוצאה היא פרח ריחני ומלא שרף בעל תכולת THC שבין 12% ל- 20%.

לפרחים צורה ייחודית של חרוט עם מבנה אופייני לזני אינדיקה. העלים ירוקים בהירים ומכוסים בסיבים חומים ואדומים. הם מצופים גם בטריכומות לבנות עכורות, מה שגורם לעלים להיראות חיוורים עוד יותר. הפרחים מדיפים ריח של אדמה עם תווים של פירות וגרגרי יער. בגריסה הריח מתרחב וכולל אורן וצוף. העשן של אורורה אינדיקה חלק מאוד, ומשאיר טעם המזכיר קפה בנשיפה.

כפי האופייני לזני אינדיקה, ההשפעה של Aurora Indica מתחילה בעדינות. תחילה מורגש עקצוץ סביב העיניים יחד עם עיוות קל של תפיסת עומק ותחושת התרחבות הזמן. אך סימן ההיכר שלו הוא שהוא פשוט מפיל את המשתמשים ומשאיר אותם שקועים עמוק בספה. הוא מספק הרפיה מלאה של הגוף וגורם לתחושה של כבדות בגפיים. לכן כל משימה חוץ מישיבה או שכיבה תהיה מאד מאתגרת תחת ההשפעה של אורורה אינדיקה. מצד שני, המוח נשאר פעיל ואפילו יצירתי, כך שניתן בהחלט לקיים שיחה ערה. כשכל זה יעבור, סביר להניח שפשוט תרצו לנמנם.

תכונות אלה מעידות גם על יתרונות רפואיים. הזן יכול להקל על תסמינים של מתח, דיכאון וחרדה, ולעזור לסובלים מכאב גופני עמום. בנוסף, זהו חומר הרגעה עוצמתי, ולכן הוא יכול בהחלט לסייע לאנשים הסובלים מהפרעות שינה. כדאי לדעת שתופעות של פאניקה או פרנויה הן מאד נדירות, אפילו אצל מעשנים לא מנוסים.

כתבות נוספות

כלי נגישות