מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן ההיברידי החזק ביותר דומיננטי של אינדיקה

פייר או ג'י קוש הוא הכלאת אינדיקה דומיננטית שרבים מאמינים שהוא הזן החזק ביותר של או ג'י קוש (OG Kush). הזן אינו מומלץ למשתמשים חסרי ניסיון, ואפילו משתמשים מנוסים ישתמשו בו רק במינון נמוך מאוד.

מרבית המשתמשים ירגישו גירוי מוחי מיידי, כולל יצירתיות מוגברת וגלים של אופוריה. במקביל, מורגשת השפעה גופנית חזקה ומרגיעה מאוד הידועה כגורמת לרפיון שרירים מוחלט ואפילו משרה שינה.

ההשפעה נמשכת בדרך כלל כשלוש שעות, אך זה כמובן תלוי בסיבולת של המשתמש. לזן יש טעם המזכיר הדרים ואורן והוא כמובן גורם ליובש בפה ובעיניים. משתמשים מסוימים עשויים לחוות פרנויה, סחרחורת או חרדה.

פייר או ג'י קוש מומלץ בדרך כלל לשימוש בשעות אחר הצהריים והערב והוא מהווה בחירה פופולרית לסובלים מנדודי שינה. בנוסף, הודות להשפעה הגופנית, רבים המדווחים שהוא מועיל לטיפול בכאבים חזקים. בנוסף, ההשפעות המוחיות עשויות לסייע בסימפטומים של מתח, חרדה ודיכאון, כמו גם בהקלה על בחילה וכמעורר תיאבון.

פייר או ג'י קוש נוצר על ידי המגדל Raskals OG Kush והוא מהווה הכלאה בין או ג'י קוש (OG Kush) המקורי לבין סן פרננדו ואלי או ג'י קוש (San Fernando Valley OG Kush). ניתן לגדל את הזן בתוך מבנה או בחממה, אך הוא אינו מומלץ למגדלים מתחילים. הוא פורח בין תשעה לעשרה שבועות, ומניב יבול משמעותי בעל תכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) הרבה מעל 20%. תכולת הקנאבידיול (CBD) קרובה לממוצע – בסביבות 0.35% עד 0.40%. הפייר או ג'י קוש המקורי קיים רק בצורת שיבוט.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות