מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה דומיננטית עם THC גבוה

האפגן קוש הוא זן של קרוב ל- 100% אינדיקה הגדל באופן טבעי ברכס הרי ההינדו קוש בגבול אפגניסטן פקיסטן. הזן ידוע כבעל ארומה של אדמה ואורנים. הטעם בעישון הוא מתוק ומזכיר חשיש, בדומה לריח. ניצני הזן מאוד מרוכזים ושעירים, ומראה הצמח בעל העלים הרחבים, אופייני לאינדיקה.

מכיוון שזהו זן אינדיקה בעיקרו, הוא משפיע על הגוף הרבה יותר מאשר על הנפש, והוא משרה תחושה כבדה של עצלות או ישנוניות. משתמשים רבים תיארו אותו כזן של אופוריה שגורם להם לתחושה של אושר. הוא ידוע כזן חזק מאוד שרק כמה שאיפות ממנו יכולות לגרום למשתמשים להיות רדומים מאוד. ההשפעות השליליות שלו מוכרות וכוללות פה ועיניים יבשים, סחרחורת ובמקרים נדירים פרנויה.

השפעות האינדיקה הדומיננטיות שלו הופכות אותו לתרופה אידאלית לנדודי שינה. יש המשתמשים בו גם כדי להקלה של לחץ וחרדה, או כמעורר תיאבון. מכיוון שהוא משפיע בעיקר על הגוף, הוא מצוין להקלה על כאבים ומתח נפשי.

האפגן קוש, בהיותו זן עמיד מאד, מהווה בחירה מצוינת למגדלים חובבים. מכיוון שיש לו תכולת THC גבוהה במיוחד, גם יבול קטן לא יאכזב. האפגן קוש עמיד יחסית בפני מחלות ועובש וניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. הזן פורח לאחר שבעה-שמונה שבועות בגידול בבית. הצמח קצר ורחב כשאר זני אינדיקה. צמח מטופח היטב יכול להניב עד 400 גרם למ"ר כאשר הוא גדל במקום מקורה ו- 500 עד 600 גרם בחוץ.

טרפנים משניים : בטא פינן – β-pinene

פרופיל זן הקנאביס אפגן קוש

גידול עצמאי של אפגן קוש
לטיפול באפגן קוש

מרומם רוח
מעורר תיאבון
מרגיע
משרה אופוריה
יצירתי
מנמנם
אנרגטי
ללא השפעה פסיכואקטיבית

מידע על זן אפגן קוש

כתבות נוספות

כלי נגישות