מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

רופאים

השלב הראשון וגורם המפתח בהוצאת רשיון לקנאביס רפואי – רופאים מומחים ומורשים בהנפקת רשיון. מעוניינים בקבלת רשיון? קבעו עכשיו תור לאחד מן הרופאים שברשימה, על פי תחום ההתמחות שלהם ובהתאם לבעיה הרפואית שלכם, וגשו אליו/אליה עם המסמכים הדרושים. הרשיון כבר בדרך.

 

 

מהפכת הקנאביס כבר מזמן בעיצומה ואליה מצטרפים רופאים המבינים את חשיבות הנושא. אלו הם רופאים רגילים, כל אחד בתחום ההתמחות שלו, אשר עברו קורס קצר וקיבלו הסמכה להנפיק רשיון לשימוש בקנאביס או להמליץ על טיפול בקנאביס.

המעוניינים ברשיון לשימוש בקנאביס רפואי יכולים לקבוע תור ולגשת לאחד הרופאים מן הרשימה שבהמשך, לפי תחום ההתמחות הרלוונטי. רופאים ברפואה בפרטית גובים מחיר גבוה יותר לביקור, על פי שיקול דעתם, ובאפשרותם רק להמליץ על טיפול בקנאביס רפואי. את ההמלצה הם מעבירים ליק"ר יחד עם סיכום רפואי של המחלה, דו”ח ניפוק תרופות של השנה האחרונה ומכתב המתאר את היסטוריית הטיפולים המכיל גם המלצה לשימוש בקנאביס רפואי. סגל היק"ר עובר על הבקשה ומאשר או דוחה אותה בתוך 21 ימי עסקים. מומלץ להתקשר מיד לאחר שליחת המסמכים כדי לוודא הגעתם ותקינותם.

רופאים ברפואה הציבורית גובים תעריף קבוע ואחיד ובאפשרותם להנפיק רשיון בעצמם דרך מערכת ייעודית של משרד הבריאות, ללא המתנה להחלטת היק"ר. רופאים אלה נמצאים גם כן ברשימה להלן ומומלץ לברר את כל הפרטים לגביהם בזמן קביעת התור. רשימה מעודכנת של רופאים אלה ניתן למצוא גם באתר משרד הבריאות. יש לקבוע תור אצל רופא על פי תחום ההתמחות הרלוונטי לבעיה שלכם ולהגיע מצוידים בכל ההיסטוריה הרפואית והמסמכים הרלוונטיים והמעידים על משך המחלה ואופן הטיפול בה עד כה.

כתבות נוספות

דפדף לפי מוצרים

כלי נגישות