מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אודות 9leaves

פורטל 9leaves שם לו למטרה להנגיש לציבור מידע מלא ככל האפשר בדבר קנאביס רפואי, יתרונות השימוש בו, שלל המוצרים הקיימים ובתי המרקחת בהם ניתן לרכוש אותם.

החזון שלנו – העלאת מודעות הציבור לאפשרות הטיפול במוצרי קנאביס רפואי. אנו רואים במשימה זו שליחות וצופים עתיד קרוב בו מוצרי קנאביס רפואי יהפכו לעניין של שגרה ויהיו בשימוש בכל בית בישראל מתוך הכרה והבנה כי הקנאביס הוא מתנת הטבע אשר היתה בשימוש נפוץ ברחבי העולם כולו, מסיביר ועד דרום אפריקה, ולאחר שנים של איסור גורף ובלתי צודק, ניתן שוב ליהנות מסגולות הרפואה הנרחבות ונטולות תופעות הלוואי שהוא מציע (בהשוואה לתרופות קונבנציונליות).

מעכשיו תוכלו להשוות מחירים ולמצוא את כל מוצרי ה- CBD שאתם צריכים במקום אחד. כאן בפורטל 9LEAVES תוכלו למצוא מגוון עצום של מוצרי קנאבידיול מחברות שונות ולבצע חיפוש על פי מוצרי קוסמטיקה, מוצרים לשימוש רפואי ושאר קטגוריות מארץ ומעולם

צוות הפורטל פועל במלוא המרץ על מנת לרכז כמה שיותר מידע וקישורים בתחום הקנאביס – מידע כללי , מידע טכני, קישורים  לרכישת מוצרים, סקירות מוצרים ,סקירת זנים, רשימת הרופאים ובתי המרקחת בארץ.

הפורטל הופך את תחום הקנאביס לנגיש הרבה יותר בזכות מידע מאד מפורט ובכמות גדולה מאד. תוכלו לחסוך בהתלבטויות ולהתרשם ממגוון רחב מאד של מוצרי קנאביס רפואי יחד עם מוצרי טיפוח ומוצרים אכילים הנמכרים ללא רשיון, מוצרי גידול החל מחללי גידול ועד לחיישנים משוכללים, לכל גודל, צורך ורמת נסיון. רשימות הרופאים ובתי המרקחת שלנו מפורטות ומסווגות לפי תחומי התמחות ואזור בארץ. והכי חשוב, פורטל 9leaves השיק את פורטל הוידאו המוקדש לקנאביס, הראשון בארץ – WEED TUBE, בו תוכלו למצוא כמות עצומה של מידע ויזואלי, היסטוריה, חדשות וסקירות של מוצרים ותפרחות כדי שתוכלו לחזות במו עיניכם כיצד נראה כל מוצר, אביזר או תפרחת, וכיצד להשתמש בהם.

האתר זמין בשפות רבות

התוכן באתר זה מוצג למטרת מידע בלבד. התוכן והמידע אינם מהווים המלצה או עידוד לשימוש בקנאביס בכל דרך שלא לצורך רפואי. השימוש בקנאביס למטרות שאינן רפואיות מהווה עבירה על החוק ברוב המדינות. השימוש בקנאביס רפואי מותנה בהמלצת רופא מומחה ומורשה, ובקבלת רישום לכך ממשרד הבריאות, ע"פ דרישות החוק ולאחר קבלת הדרכה ממקור מוסך

כלי נגישות