מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

541 קוש הוא זן קוש היברידי

541 קוש הוא זן קוש היברידי יוצא דופן בעל השפעה חזקה מאד המומלץ לשימוש בלילה. בין אם אתם משתמשים בקנאביס לצרכים רפואיים או לצרכי פנאי ומעוניינים בהשפעה הגופנית החזקה והאמינה של זני קוש יחד עם ההרגעה המאפיינת זני אינדיקה, 541 קוש הוא בדיוק מה שחיפשתם.

541 קוש הוא הכלאה של 90% אינדיקה ו- 10% סאטיבה עם גנים של ה- Triangle Kush הפופולרי. זהו פרי פיתוח של מומחי הגנטיקה בחברת Eugenius בתהליך של ברירה סלקטיבית אשר הדגיש רק את המיטב שיש לזני הקוש להציע.

עם תכולת THC של כ- 17% בממוצע, ולעיתים אפילו עד 20%, ה- 541 קוש חזק מספיק כדי להעיף לכם את הסכך, אבל לא עד כדי עילפון כך שאפשר בהחלט ליהנות תחת ההשפעה שלו. ההשפעות כוללות כבדות גוף ורגיעה. רפיון שרירים מוחלט עשוי בהחלט להגיע מיד בהמשך ולהשאיר אתכם תקועים על הספה ולסחוף אתכם לתוך שינה מתוקה, אם לא תמצאו את הכוחות לקום ולהגיע לחדר השינה. זהו זן שימושי במיוחד להקלה על תופעות כמו נדודי שינה, כאבים כרוניים, דיכאון, עייפות וחרדה.

הארומה של 541 קוש נשלטת על ידי ניחוח תבלין בולט וארצי עם תווים של עשבים ובואש. הטעם מחזק ונושא ניחוחות אלו פנימה עם כל נשימה. לתפרחת צבע ירוק עז, ולפעמים סגול, עם שפע של שערות כתומות בוהקות וטריכומות לבנות כשלג.

מגדלים המעוניינים לרכוש זרעים או ייחורים של 541 קוש יצטערו לשמוע שאלה אינם זמינים לרכישה.

כתבות נוספות

כלי נגישות