מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן אינדיקה כהה ועוצמתי

הבלאקברי קוש הוא זן אינדיקה בעיקרו בעל ניצנים ירוקים עם נגיעות של סגול, צהוב ושחור. תכונות האינדיקה ניכרות מאוד והזן גורם להשפעה פיזית חזקה יחד עם רפיון שרירים. יחד עם זאת, הוא גם גורם לתחושות אופוריה חזקות, משפר את מצב הרוח ומגביר תחושת רעב.

תכונות האינדיקה של הזן, מסייעות לסובלים מנדודי שינה, מכאבים, מתח, עצבנות וחרדות.

השושלת המדויקת של הבלאקברי קוש (Blackberry Kush) אינה ידועה, אך מעריכים כי היא בערך שמונים אחוז אינדיקה. יש הטוענים כי מדובר בהכלאה בין זן אפגני, אינדיקה טהורה וזן בלאקברי, בעוד שאחרים מאמינים כי זוהי הכלאה של זן אפגני עם דיג'יי שורט בלוברי (DJ Short Blueberry). עוד גרסאות כוללות הכלאה של הזן עם בובה קוש (Bubba Kush), ואפילו הכלאה של בובה קוש עם דיג'יי שורט בלוברי.

הזן גדל בצורה הטובה ביותר בתוך מבנה והוא נהדר למגדלים מתחילים בזכות קלות הגידול היחסית שלו והיבול הגבוה מאוד. אפילו מגדלים חסרי נסיון לחלוטין יכולים לצפות ליבול של עד 450 גרם למ"ר.

ישנם מגדלים מנוסים שגידלו את הבלאקברי קוש בחוץ בהצלחה רבה, וקצרו עד שני קילו לכל צמח. הזן עמיד באופן טבעי בפני עובש וטחב, אך ידוע כסובל מבעיות בוטריטיס. כמו כן יש צורך להגן עליו מפני אקריות הקורים. הצמח בוגר לאחר כ- 65 עד 75 יום ומעט מהר יותר בגידול בחוץ.

כתבות נוספות

כלי נגישות