מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אנסטזיה An

אנסטזיה – Anesthesia

אינדיקה עוצמתית מבית Whazzup

כפי שהשם מרמז, Anesthesia (הרדמה) הוא זן קנאביס אינדיקה מרגיע במיוחד, מושלם להקלה על כאבים ולשינה רגועה. הוא פותח על ידי המגדלים בחברת Whazzup באמצעות הכלאת זן סקאנק אפגני עם Herojuana והוא זכה בפרס בחירת המגדלים.

הזן תוכנן בכוונה להיות חזק ויש לו רמות THC ממוצעות של כ- 19%. הפרחים צפופים ובעלי ניחוח של אדמה והטעמים אופייניים מאוד לסקאנק אפגני. זהו צמח אטרקטיבי עם גבישים המעניקים לו ברק מרשים.

ההשפעה של Anesthesia פועלת מהר מאוד. מבחינת פנאי, הוא מושלם להירגעות בסוף יום ארוך ולהפגת המתח לפני השינה. עם זאת, הוא גורם לרעב מוגבר, אז חשוב להחזיק חטיפים בהישג יד. זמן קצר לאחר העישון, תמצאו את עצמכם דבוקים לספה במצב של אושר ושלווה.

מבחינה רפואית, הזן נועד לסייע בכאבים. הוא מרגיע את השרירים ומקל על התכווצויות, כאבים כרוניים, מתח שרירים וכאבי ראש. הוא עשוי גם להקל על הסובלים מנדודי שינה, בחילות או חוסר תיאבון. במינונים גדולים הוא עלול לגרום לפרנויה ויובש בפה, כך שכדאי להיזהר אם אתם חסרי נסיון.

קל מאוד להשיג זרעים של Anesthesia. הצמחים קצרים ורחבים, כך שגידול בתנאי פנים מחייב גיזום. בנוסף, חשוב לזכור כי יש להם ריח חריף מאוד. הזן פורח לאחר כ- 9 עד 10 שבועות ובדרך כלל מניב הרבה יבול.

כתבות נוספות

כלי נגישות