מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי דומיננטי באינדיקה

ביג סקאנק קוריאן (Big Skunk Korean) הוא זן קנאביס דומיננטי באינדיקה שנוצר באמצעות הכלאה משולשת של Skunk #1, Big Bud ו- Korean. הפרחים של Big Skunk Korean הם בדרך כלל גדולים ומלאי שרף כמו אלה של זן ההורה Big Bud. העלים מכילים לעיתים קצת פיגמנט סגול. התפרחות מתאפיינות בניצנים גדולים בצורת פופקורן בעלי צבע סגול כהה וציפוי עבה מאד וגבישי של טריכומות ושרף מתוק ודביק. הארומה המורגשת בעת העישון היא בעלת אופי פרחוני וצמחי בעיקר המלווה בגוון בואש חריף. הטעם מעט קל יותר עם תווים של אדמה פרחונית ומעט חריפות בנשיפה.

ההשפעה העיקרית היא היי מוחי חזק. הוא מתחיל בהתרוממות מרגיעה המשאירה אתכם שמחים ורגועים עם תחושת שלווה עצלה ואנרגיה יצירתית. היי גופני עדין מורגש גם הוא, אך לא חזק עד כדי כבדות. ככל שההשפעה נמשכת, המשתמש ירגיש יותר מעופף ויותר מרוכז במחשבות, ללא יכולת להתמקד בשום דבר מסביב. זהו זן מצוין למפגשים חברתיים ולשעות היום פשוט משום שהוא מכניס את המשתמש לרגיעה עמוקה ומעודד פיטפוטים.

השפעות אלו בשילוב עם תכולת THC שהיא בדרך כלל מעל 19% הופכים את ביג סקאנק קוריאן (Big Skunk Korean) למושלם לטיפול במצבים כגון אובדן תיאבון, מתח כרוני או חרדה, עייפות, כאב כרוני ודיכאון.

אמנם יש להמתין עד 15 שבועות לפריחה, אך מי שגידל Big Skunk Korean מעיד שקל לגדל אותו בבית והוא מניב יבול מעל הממוצע.

אם אתם מעוניינים בהיי מוחי שישרה עליכן שלווה ועצלות, אז Big Skunk Korean הוא הפרח עבורכם.

כתבות נוספות

כלי נגישות