מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

טעים בטירוף ומספק היי של אושר

הגאונים המטורפים בחברת Elev8 Seeds מקולומביה הבריטית עשו זאת שוב. עם הרעיון הגאוני לחבר יחד את הזנים Kimbo Kush ו- Super Silver Haze, הם העניקו לעולם פרח שהוא טעים בטירוף ומספק היי של אושר קיצוני ואחריו חולמנות אלוהית.

התפרחות של בלאקברי דרים (Blackberry Dream) מורכבות מניצנים אווריריים וכבדים בצבע ירוק זית עם גוונים כהים, שערות ענבר וציפוי של טריכומות קריסטל זעירות המפרישות שרף שמקשה מאד על פירוק ביד. הארומה מתובלת מאוד וצמחית עם גוון מתקתק במעטפת אדמה, עץ ופירות יער טריים. לפרח זה יש טעם ממכר של אוכמניות מתוקות עם אשכולית כימית, חריפות ועשן קל יחסית בנשיפה, אך עדיין עשוי לגרום למעט שיעול.

ה-היי של בלאקברי דרים (Blackberry Dream) מכה את המשתמש מהר מאוד וממלא בתחושת אושר וחמימות טעימה. השפעות מלהיבות אלה מאפשרות למשתמשים להיות יצירתיים ולהישאר ממוקדים בכל משימה גם אם היא מורכבת. ככל שחולף הזמן, ה-היי מעביר הילוך והופך לחוויה פיזית יותר שבה המשתמשים חווים השפעות גופניות מחממות ועדינות המשרות רוגע, נינוחות ואושר עם המון אווירה טובה.

השפעות אלו ותכולת THC גבוהה של 15-28%, הופכות את Blackberry Dream לבחירה אידיאלית בטיפול במצבים כגון דיכאון, מצבי רוח, עייפות כרונית, מתח או חרדה כרוניים וכאבים כרוניים. הוא עובד מצוין גם כממריץ תיאבון.

ניתן לרכוש זרעים של בלאקברי דרים (Blackberry Dream) באינטרנט. אם השגתם כאלה ניתן לגדל אותם בתוך הבית או בחוץ, כאשר גידול בחוץ דורש אקלים חצי לח. הוא מוכן לקציר תוך כ-10 שבועות.

להיי מהנה, כייפי ומרגיע, נסו את בלאקברי דרים (Blackberry Dream).

כתבות נוספות

כלי נגישות