מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי דת’ סטאר Death Star

דת’ סטאר – Death Star

הייבריד דומיננטי עם אפק סאטיבה

דת’ סטאר הוא זן דומיננטי של אינדיקה הידוע בעוצמתו ובהשפעה ההדרגתית מאד שלו. הוא נוצר ע"י הכלאה של סנסי סטאר וסאוור דיזל המפורסמים. בזכות הכלאה זו הדת’ סטאר כולל תערובת של השפעות של אינדיקה וסאטיבה, מה שהופך אותו לזן מאוזן היטב. הזן מכיל רמות גבוהות של טטראהידרוקנאבינול (THC) עם ניצנים עבים ודביקים.

לדת’ סטאר עלים ירוקים כהים המכוסים בשערות כתומות כהות, אך יכולים להיות לו גם עלים בהירים יותר. יש לו ריח חזק ואדמתי המזכיר ברך כלל בואש. הארומה מתחזקת כאשר הניצנים הדביקים נשברים. בעישון יש לו טעם סולר דומיננטי עם נגיעות של הדרים ומעט מתיקות. מי שאוהב את הטעם של סאוור דיזל בוודאי יהנה מדת’ סטאר.

המשתמשים בקנאביס רפואי עשויים לגלות כי דת’ סטאר מועיל לטיפול במגוון מחלות. לפי הדיווחים, הוא עוזר לסובלים מדיכאון ומתח כמו גם בנדודי שינה, בחילות וכאבים. דת’ סטאר עשוי להועיל לטיפול במגוון רחב של בעיות וכיוון שיש בו איזון כל כך טוב בין סאטיבה לאינדיקה, הוא מהווה בחירה פופולרית עבור משתמשים למטרות רפואיות.

דת’ סטאר נוצר באוהיו בראשית שנות האלפיים. הזן פותח על ידי חברתTeam Death Star  שהפכה אותו לפופולארי בשנת 2004. בשנת 2010, כעשר שנים לאחר יצירתו, הופיע דת’ סטאר במגזין High Times.

דת’ סטאר הוא זן הניתן לגידול בפנים ובחוץ, הוא גדל בצורת שיחים קצרים עם ניצנים קטנים ובדרך כלל פורח בסביבות 65 יום.

כתבות נוספות

כלי נגישות