מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

קנאביס היברידי מבית Illuminati Seeds

Banana Peel (קליפת בננה) הוא זן קנאביס היברידי מבית Illuminati Seeds המהווה הכלאה בין בננה או ג'י (Banana OG) ו- Pestilence. התוצאה היא זן טעים עם תכולת THC של כ- 18% עד 20%.

כפי שהשם מרמז, יש לו ריח חזק וניחוח של בננות. לזן פרחים גדולים בצבע ירוק זית המכוסים בשערות כתומות ובטריכומות ענבר. בגריסה של הפרחים יש ארומה קלה של דיזל, אך ריח הבננה המתוק הוא השולט בזמן העישון.

ההשפעה הראשונית שלבננה פיל (Banana Peel) קלה מאוד. ניתן להרגיש את ההשפעות הנפשיות והפיזיות כבר מההתחלה, כאשר עקצוצים זורמים בגוף וממלאים אותו ברוגע אך גם בתחושת אנרגיה. רבים מגלים כי הזן נותן מוטיבציה ומשרה יצירתיות עם הרבה מאוד אנרגיה. ההשפעה הגופנית מתגברת לאט וכאשר היא מתפוגגת בסופו של דבר, כל מה שרוצים הוא ללכת ישר לישון.

Banana Peel עשוי להועיל גם לצרכים טיפוליים הודות להשפעותיו המרוממות. הוא עשוי להקל על דיכאון, מתח, עייפות והפרעות דו קוטביות. יש המשתמשים בו גם להקלה על כאבים, כאבי ראש, בחילות והתכווצויות שרירים.

למרבה הצער, זרעי Banana Peel הם נדירים מאוד והוא נחשב זן קשה לגידול, מה שאומר שהוא לא מתאים למתחילים. עם זאת, ניתן לגדל אותו בתנאי פנים שבהם הזמן לפריחה הוא 9 עד 10 שבועות, והוא מניב יבול מעל לממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות