מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי מאוזן

הזן בורמז קוש (Burmese Kush) הוא הכלאה מאוזנת לגמרי ללא שום מידע לגבי המקור שלו וכיצד הוא נוצר. ידוע שמקורו של הזן בבורמה והוא נוצר על ידי TH Seeds. לזן יש גם השפעות אינדיקה וגם השפעות סאטיבה. הצמח גדל לגובה של כ- 100 סנטימטרים בלבד והוא תוצר הכלאה הכוללת זנים של OG Kush.

בעישון בורמז קוש (Burmese Kush), המשתמשים יכולים להרגיש את ההשפעות של זני אינדיקה וסאטיבה יחד. הזן נוצר על ידי TH Seeds מבורמה. ההשפעה של הזן כוללת אופוריה שמרימה את מצב הרוח לאחר מספר שאיפות בלבד. ההשפעה הפיזית של הפרח על המשתמש היא תחושת ישנוניות עוצמתית. תופעות הלוואי השכיחות כוללות יובש בעיניים ובפה, תחושות פרנואידיות וכאבי ראש. כמו כן, ידוע כי חלק מהצרכנים חשים סחרחורת לאחר העישון.

מטופלים רבים בקנאביס רפואי נהנים מ- בורמז קוש (Burmese Kush) מכיוון שהוא מרגיע כאבים ומקל על מצבים רבים. הוא עוזר לסובלים ממתח, חרדה ודיכאון. בנוסף, הוא גם גורם למאנצ'יז (התקף רעב) ולכן הוא מצוין לחולים שאיבדו את התיאבון. הוא ידוע גם כטיפול מצוין לסובלים מבחילות. הזמן הטוב ביותר לעשן את הפרח הוא בשעות הערב והלילה מכיוון שהוא עוזר להרגעת הגוף. עם זאת, הוא גם ידוע כמעניק זריקות של יצירתיות.

בורמז קוש (Burmese Kush) אינו קל לגידול אם אתם חסרי ניסיון. הזמן עד לקציר הוא בערך שבעה עד שמונה שבועות. הזן מציע כ- 100 עד 125 גרם למ"ר, אך יש המדווחים כי הגיעו עד 400 גרם למ"ר.

כתבות נוספות

כלי נגישות