מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה קפלטון Cpl

קפלטון – Capleton

מגביר מצב רוח לאורך זמן עם תכולת THC גבוהה

ל- קפלטון (Capleton) תכולת THC גבוהה והוא מלא שרף. הוא פותח על ידי Irie Genetics כשילוב של White Widow ו- Grateful Dawg. ל- קפלטון (Capleton) יש תכולת THC של 23% בממוצע וגנטיקה מאוזנת היטב.

נדרשים לו 60 עד 70 ימים להבשלה והוא מניב יבול נדיב במיוחד. הפרחים ירוקים כהים עם גוונים של סגול עמוק ומכוסים בטריכומות כסופות. ישנם כמה פנוטיפים של קפלטון (Capleton) עם מאפיינים של White Widow, בעוד שאחרים נוטים יותר לאלה של Grateful Dawg. הפנוטיפים של White Widow גבוהים, דורשים בערך 70 יום להבשלה, ויש להם ריח הרבה יותר מתוק. לפנוטיפ של Grateful Dawg יש ריח סקאנק עמוק יותר והוא מוכן לקציר מעט מהר יותר, לאחר 63 ימים.

ל- קפלטון ( Capleton ) יש פרופיל טעמים מורכב, עם סנדלווד, כימיקלים, דלק, תבלינים, פרחים ותווני אדמה. כשגורסים את הפרחים, מורגשים תווים עשירים יותר, אם כי עדיין תוכלו להבחין בתווים של בושם מתוק.

קפלטון (Capleton) יכול להשרות המון אופוריה ויצירתיות. אחרי ריגוש מוחי ראשוני וכבד, פתאום תרגישו שמחים ומתרגשים במיוחד עם המון התלהבות. הוא בהחלט יכול לשמש כזריקת מוטיבציה. אם יש לכם מטלות לבצע, אפילו מנה קטנה תרגיע אתכם ותיתן לכם את האנרגיה הדרושה כדי לסיים אותה. אם תעשנו את קפלטון ( Capleton ) עם חברים, תוכלו לצפות לכיף, שמחה והרבה צחוק שיעבור בשיחות שעות על גבי שעות או בפעילות קבוצתית כמו משחקים, צפייה בטלוויזיה, טיול וכל דבר אחר שיעביר לכם את הזמן ביחד.

קפלטון (Capleton) יכול לסייע בהקלה על מספר בעיות. אם אתם מרגישים לחוצים או בעומס יתר, הוא יכול להרים אתכם ולהוציא אתכם ממצב רוח רע. הוא יעיל גם בטיפול בכאבים פיזיים, כגון לחץ סביב העיניים, כאבי ראש, פצעים או כאבים כרוניים.

כתבות נוספות

כלי נגישות