מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלסקה ת'נדר גרייפ Atg

אלסקה ת'נדר גרייפ – Alaska Thunder Grape

טרפנים:

הזן ידוע גם בהשפעה מהירה

אלסקה ת'נדר גרייפ  Alaska Thunder Grape (ענבי הרעם מאלסקה) הוא הכלאה בין Matanuska Thunder Fuck ו- Grape Ape. הוא מציע את המאפיינים הטובים ביותר של שני זני ההורים שלו, כולל יבול משמעותי, גבעולים וענפים חזקים וזמן לפריחה מהיר האופייני לאינדיקה.

Alaska Thunder Grape משרה אופוריה המשאירה את המשתמשים בתחושה נינוחה, רגועה ושלווה. לכן, זהו זן מושלם לשימוש בערבים אחרי יום ארוך, כאשר אתם זקוקים להפסקה ולהירגעות. הזן ידוע גם בהשפעה מהירה מאוד, כמעט מיידית, ובזכות אפקט מוחי חזק. באופן כללי הוא משרה מצב רוח הכולל אושר, מיקוד ויצירתיות.

בזכות תכונות אלה הוא משמש גם למטרות רפואיות. המשתמשים פונים אליו בכדי להקל על מתח, דיכאון, חרדה וכו'. בנוסף, רבים דיווחו כי הוא עוזר גם עם כאבים כרוניים וכאבי שרירים. התופעות השליליות קלות מאוד וכוללות יובש בפה ובעיניים, ואפילו סחרחורת במקרים של עישון כמות גדולה.

מבחינת טעמים, תוכלו לזהות איכויות של ענבים, תותים, פלפל, פרחים ועוד. ניתן להבחין בחלק מאלה גם בארומה.

מי שיבחר לגדל Alaska Thunder Grape עשוי להצליח הרבה יותר בתנאי פנים. הצמח ידוע כרגיש לתנאי חוץ והוא נוטה לסבול מעובש וטחב כאשר הוא נמצא בסביבה קרה. עם זאת, הוא יפרח תוך שמונה עד עשרה שבועות בלבד, ובתנאי פנים הוא יכול לייצר כמות מרשימה של 400 גרם לצמח.

כתבות נוספות

כלי נגישות