מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

הניצן הזה הוא פרי הפיתוח של מספר מגדלים מוכשרים ממדינת וושינגטון שנוצר על ידי הכלאה של הזן Blue Dream עם Northern Lights #5. תכולת ה- THC שלו נמדדה ונמצאה נמוכה עד 11% ובמקרים אחרים גבוהה מאד עד 27%. עם גנטיקה מרשימה כזו, ל- Blue Boy (ילד כחול) יש סטנדרט גבוה לעמוד בו, אבל אל חשש כי הוא בהחלט לא מאכזב.

הניצנים של בלו בוי (Blue Boy) גדולים ודחוסים מאד, עם צורה חרוטית בולטת. העלים בגוון עז של ירוק אביבי ומנוקדים בסיבים בצבע חלודה שיוצרים ניגודיות. טריכומות נוצצות מצפות את הפרחים, מה שהופך אותם לדביקים מאוד למגע. פרח זה מפיץ ניחוחות של פירות יער עסיסיים המשולבים עם רעננות של אדמה. גנטיקת ה- Blueberry שלו אחראית לטעם הלוואי החריף והבולט שלו עם תווים של מנטה בנשיפה.

ההשפעה של בלו בוי (Blue Boy) מופיעה באיטיות, לעתים קרובות לוקח עד 15 דקות לפני שהיא מורגשת במלואה. ברגע שהיא מכריזה על נוכחות, היא נוטה להתחיל בתודעה, ומעניקה למשתמש תחושה מרוממת ועדינה. ההשפעות המרגיעות הללו מתפשטות בהדרגה בכל הגוף כחוויית אופוריה מוחית. מומלץ מאד ליהנות ממנו במפגש חברתי מכיוון שהוא משרה התנהגות שמחה ופטפטנית, מעורר צחוקים ומקל על שיחות. הוא מספק היי גופני אינטנסיבי אך ללא קהות חושים שמובילה לעתים קרובות לרגיעה ולהידבקות לספה.

בזכות השפעות אלו, בלו בוי (Blue Boy) נחשב לאידיאלי בטיפול במחלות גופניות, כולל כאבים כרוניים וחוסר תיאבון. הוא מהווה גם תרופה יעילה עבור נדודי שינה, חרדה ודיכאון, מכיוון שהוא משרה רגיעה נטולת דאגות.

למרבה הצער, לא ניתן לרכוש זרעים של בלו בוי (Blue Boy) באינטרנט. לכן, הדרך היחידה לגדל את הזן היא להשיג ייחורים מצמח בוגר. אם הצלחתם להשיג כאלה, ניתן לגדל אותו בפנים או בחוץ. בתנאי פנים, הזמן לפריחה הוא בין 7 ל- 9 שבועות. בחוץ, ניתן לצפות לפריחה בשבוע הראשון של אוקטובר.

אם אתם מעוניינים בהיי שמעודד בילוי זורם עם חברים, קחו כמה שאיפות של Blue Boy.

כתבות נוספות

כלי נגישות