מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

הוא זן קנאביס היברידי

Animal Land (ארץ החיות) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי Seed Junky Genetics באמצעות הכלאה של Candy Land עם Animal Cookies. הזן ידוע בפרופיל הטרפנים בעל ארומה מתוקה המזכירה גז ובהשפעה המאוזנת שהוא משרה. זהו זן דומיננטי באינדיקה בעל תכולת CBD נמוכה מאוד.

Animal Land מאופיין בפרחים אווריריים וגדולים בעלי צבע ירוק מנטה המכוסים בשערות כתומות וטריכומות גבישיות בצבע ענבר חלבי. כאמור, יש לו טעם מתוק של פירות וניחוח גז חזק.

ההשפעה של Animal Land מרוממת ומרגיעה. היא מתחילה בהתרוממות רוח קלה היוצרת הלך רוח מוחי עם תחושת אופוריה, המסלקת את כל המחשבות השליליות עם תחושת אושר מעורפלת. לאחר שהנפש נרגעת, הגוף מיד הולך בעקבותיה, ומגיע לשיא ברגיעה עמוקה והידבקות לספה, שאחריו בדרך כלל מגיעה שינה עמוקה ונינוחה. בזכות תכונות אלה הזן מושלם לשימוש בערב לאחר יום עמוס, והוא בהחלט לא זן חברתי בשל הכבדות שלו.

Animal Land הוא זן חזק מאוד עם תכולת THC ממוצעת של 23% עד 26%, ולפעמים אפילו יותר. התכונות והעוצמה שלו הופכות אותו לבחירה מצוינת עבור משתמשי פנאי ולפופולרי מאד בקרב המשתמשים בקנאביס רפואי. משתמשים רבים מעידים כי הוא מקל על מתח כרוני, דיכאון, שינויים במצב הרוח, נדודי שינה, כאבים כרוניים והתכווצויות שרירים.

לא קל למצוא זרעים של Animal Land, כך שמגדלים ביתיים יאלצו לבחור זן אחר. יחד עם זאת, הוא נמכר באופן נרחב בבתי מרקחת וחנויות קנאביס.

כתבות נוספות

כלי נגישות