מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בנדנה Bda

בנדנה – Bandana

זן סאטיבה להקלה על כאבים

כשחושבים על בנדנה (Bandana) , חושבים על הכנופיות ותרבות הכנופיות של ארה"ב. אף אחד לא אשם בזה, זו פשוט המציאות של היום. כדי לפזר את העשן יחד עם האמונות הללו מגיע זן שהוא תשובה לכל השאלות המטופשות – Bandana.

זהו זן היברידי סנסציוני המשלב את Banana OG עם 707 Headband. ההורים הצליחו היטב במקרה הזה. הם שילבו את ארומת הבננה המתוקה ואת הטריפ המוחי המזוהה כל כך עם Headband. התוצאה היא זן עם תכולת THC של 15%.

ההשפעה ממריצה ומשלבת פרץ של שמחה, שלאחריה מגיעה הרפיה של כל שריר בגוף. בנשיפה של היופי הזה יש חוויה של ארץ פלאות מלאה בפירות ומעוטרת בבלונים בעלי ארומה אדמתית וחמצמצה. וכל זה מלווה בתחושת שחרור ושלווה.

בנדנה (Bandana) הוא עוצמתי להפליא, עם אופוריה סוערת, מעוררת וגורמת לרגיעה, מפולפלת ברגעי אושר ורוגע עמוק. המשתמשים מרגישים כאילו הם צפים, עם גלים עדינים המעניקים עיסוי נעים.

הפרחים של זן זה גדולים ובצורת אגס. שערות הענבר והטריכומות הלבנות מכסות תפרחות בצבע ירוק מנטה. זהו זן מדהים המספק הקלה נהדרת לסובלים מכאב, שכן היכולת שלו לשכך כאב יעילה מאד. הזן משמש לעיתים גם בהתמודדות עם דיכאון וחרדה קלים, ומומלץ להיזהר אם אתם נוטים לפרנויה מכיוון שבנדנה עלול להיות חזק מדי אם משתמשים בו בכמות מוגזמת.

בנדנה מומלץ לגידול בחוץ עם זמן לפריחה של 10-12 שבועות, וקציר בסוף אוקטובר.

הכינו ממנו חמאת קנאביס ותיהנו מפנקייקים אגדיים, או כל דבר אחר שמכינים עם חמאה. מובטחת לכם ארוחת בוקר, צהריים או ערב מלאה בחיוכים וצבעים. בנדנה הוא מה שהגוף והנשמה צריכים, כשרוצים להירגע ולהקשיב ללחישת הרוח בין העצים.

כתבות נוספות

כלי נגישות