מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי סאנסט שרבט Sunset Sherbet

סאנסט שרבט – Sunset Sherbet

זן היברידי רגוע לסוף היום

סאנסט שרבט, המכונה לעתים קרובות רק שרבט, הוא הכלאת אינדיקה דומיננטית עם כל היתרונות של האינדיקה והסאטיבה יחד, ותכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) של 18% עד 24%.

לסאנסט שרבט פרחים בינוניים עד גדולים בעלי מבנה אינדיקה צפוף ועלים בצבע ירוק בהיר. הפרחים מדיפים ניחוח של פירות יער מתוקים ותפוזים טריים ומפיקים עשן קשה הגורם כמעט תמיד לשיעול.

ההשפעה הגופנית מורגשת בעוצמה ולאחריה גל של גירוי נפשי. הסאנסט שרבט מצוין לעבודה על משימות הדורשות יצירתיות, או סתם לצפיה בטלוויזיה. שאיפה קטנה ממנו מספיקה ואפילו מעשנים מנוסים יחושו את ההשפעה שלו אחרי כמה שאיפות בלבד.

הזן פופולרי גם בקרב משתמשי קנאביס רפואי בזכות יכולתו להקל על דיכאון וחרדה, להפחית כאבים ולעורר תיאבון. מכיוון שהוא ממריץ ומרגיע באופן מאוזן, הוא גורם לפרנויה רק לעיתים נדירות ומצוין לסובלים מהפרעות חרדה או לבעלי סבילות נמוכה ל- THC.

זרעי סאנסט שרבט אינם נמכרים ליחידים אך ניתן לגדל צמחים מייחורים של צמחים בוגרים בריאים. הזן ניתן לגידול בתנאי פנים וחוץ, אך גידול בחוץ ידרוש אקלים לח עם טמפרטורות סביב 22 מעלות. הצמח קצר ובעל מבנה שיח עם ענפים חזקים המתפרשים לרוחב. מומלץ לקצץ את הצמח ולהסיר עלים רחבים העלולים למנוע אוויר ואור מן התפרחות התחתונות. הזן פורח תוך 8 עד 9 שבועות בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות