מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס אינדיקה טעים

מה דעתכם על קינוח שגורם להיי? אז הנה מה שאתם צריכים. בננה, כדור גלידת שוקולד, כף גלידת וניל, קצת סירופ שוקולד ודובדבן מעל. ובום! העפנו לכם את הסכך.

חברת Crockett Family Farms מציעה בדיוק את זה, מנת הבננה ספליט (Banana Split) האולטימטיבית. זהו זן דומיננטי באינדיקה שהוא תוצר של או ג'י קוש (OG Kush) ובננה.

זהו הפינוק הכי טוב שאפשר לדמיין אחרי ארוחת הערב. הוא גורם לעקצוצים בראש ובכל הגוף, וממיס אתכם אל תוך הספה. ההידבקות לספה נעימה ומופלאה בזכות התקף מאנץ' חזק, אז חשוב להכין חטיפים מראש. כשההשפעה מתחילה להתפוגג, התפאורה המתאימה ביותר תהיה חדר השינה שבו תוכלו ליהנות משנת לילה נהדרת.

בננה ספליט מבטיח היי משמעותי עם תכולת THC של 22% עד 25%. הפרחים ירוקים, קטנים ומכוסים בשרף עם שערות שקופות, ומפיצים ארומה נהדרת של בננה. טעמי האגוזים והבננה בכל נשיפה פשוט מענגים.

הזן המסוים הזה עשוי שלא להיות אידיאלי עבור משתמשים חדשים בשל העוצמה שלו. זהו פרח נהדר במיוחד המיועד לבעלי ניסיון, במיוחד למי שזקוק להקלה על דיכאון, חרדה, הפרעה דו קוטבית ומתח, מכיוון שהוא מעודד מצב רוח. כמו כן, הוא מהווה פתרון מעולה למי שחווה כאבי ראש, כאבי שרירים ועוויתות.

הדבר הטוב ביותר בזן הזה הוא שקל מאוד לגדל אותו! לוקח לו 9 עד 10 שבועות לפרוח והוא מניב יבול מעל הממוצע. הוא פורח בפנים ובחוץ באותה מידה, ובדרך כלל יגדל לגובה ממוצע.

בננה ספליט הוא צמח עוצמתי וטעים במיוחד, שמשרה תחושת רוגע ואופוריה. מומלץ ליהנות ממנו בליווי של שוקולד חזק להדגשת הטעמים המשכרים האולטימטיביים שלו.

כתבות נוספות

כלי נגישות