מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן הקנאביס ההיברידי Truthband 707

707 Truthband, שפותח משני ענקים מהשושלת של זני OG, הוא זן קנאביס היברידי הנוטה בכבדות לעבר אינדיקה. ההשפעות, הארומה, הטעמים והמראה כולם מצביעים על המקור של זן זה.

707 Truthband הוא זן היברידי דומיננטי באינדיקה המכיל 70% אינדיקה ו- 50% גנטיקה של סאטיבה.

הזן נוצר מהכלאה של שני זנים ידועים היטב, ה- Truth OG וה- 707 Headband. התערובת המתקבלת היא צמח עוצמתי המבטיח חוויה גופנית בעיקר, עם מעט מן המרכיבים הפסיכואקטיביים מהם אנו רגילים ליהנות.

בבדיקות מעבדה ה-707 Truthband  אמנם הפגין רמות THC מרשימות של עד 23%, אך תכולת ה- THC הממוצעת שלו קרובה יותר ל- 19%.

ההשפעות נוטות במידה רבה לצד הסומטי של הספקטרום. עובדה זו נובעת בחלקה בעיקר מהצד הדומיננטי יותר של הזן המפגין איכויות אינדיקה. חלק הסאטיבה הנותר מספק חוויה של השפעה נעימה ולא מוגזמת בראש. כך אפשר ליהנות מהאיכויות המרגיעות של הזן מבלי לחוות גירוי יתר.

רוב הצרכנים הנהנים מ- 707 Truthband  עושים זאת בגלל השפעותיו המרגיעות, יכולתו לשכך חרדה ולחץ, וכן להקל על עייפות. בזכות יכולתו לעזור לגוף לנוח ללא הפרעה, ה- 707 Truthband יצר לעצמו קהל חסידים מושבע ונאמן של מבינים.

ל- 707 Truthband יש פרופיל מובהק של עלים גדולים, ירוקים כהים ולעתים קרובות סמוקים. הפרחים גדולים יחסית וגדושים בגביעים ובסיבי ענבר בהירים.

טעם הזן מתואר כמתובל ופירותי. הארומה העשירה והמתוקה משתלבת יפה עם ניחוח ההדרים ותווי האורן שלו.

מי שמעוניין לגדל 707 Truthband ישמח לדעת שזהו זן סלחני וגמיש. יכולתו לעמוד בפני הזנחה ולחזור לעצמו בקלות יחסית, עם שפע של יבול הופכת אותו לזן נהדר עבור מגדלים חדשים. מגדלים  יכולים לצפות ליבול של למעלה מ- 3.5 קילו בתנאים אידיאליים לאחר תקופת פריחה של 10 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות