מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה בוב סאגט Bob

בוב סאגט – Bob Saget

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

בדיוק כמו מי שעל שמו הוא נקרא, בוב סאגט המנוח, הפרח הזה יגרום לכם לבכות מרוב צחוק תוך זמן קצר. למרות שיוצריו נותרו אנונימיים, מה שידוע הוא שהניצן המצחיק הזה נולד מתוך שילוב של Pre-98 Bubba Kush עם זן אפגני. אפשר לראות למה הוא מועדף בקרב משתמשי אחר הצהריים, שכן עם הגנטיקה העשירה הזו ותכולת ה- THC הממוצעת החזקה של 18-20%, זהו זן מושלם לחוויה מאושרת ומהנה.

הניצנים בצורת פופקורן ובצבע ירוק זית, עם שערות כתומות בהירות וציפוי של טריכומות ענבר. כאשר גורסים אותם, הם משחררים ניחוחות של אורן מרענן וכימיקלים מתוקים. יש להם טעם של אורן מתוק עם תווים של אדמה ואגוזים טריים בנשיפה.

ה-היי של מכונת הצחוק הזו לא מבזבז זמן. הוא מתחיל עם באז מרומם ששולח אתכם למסע אופורי של חושים. זריקת האנרגיה הזו תהפוך אתכם למומחים באינטראקציה חברתית, תוך חברותיות מקסימאלית עם הסובבים אתכם. החוויה הזו עלולה להוביל להתפרצויות אקראיות של צחוקים, כך שאם אתם מעוניינים בשיחה עמוקה, לא תמצאו אותה כאן. ההשפעה המוחית הזו תמשיך להיבנות, ולכן כל מי שסובל מחרדה ופרנויה צריך להימנע מ-  בוב סאגט (Bob Saget) . מתינות היא המפתח כאשר נהנים מהפרח הזה, מכיוון שההשפעות שלו עלולות להפיל אתכם.

השפעות אלו ותכולת ה- THC שלו הופכים את בוב סאגט (Bob Saget) לזן נהדר לטיפול בעייפות כרונית, התכווצויות שרירים, דיכאון ומתח.

ניתן לגדל את בוב סאגט (Bob Saget) בבית ובחוץ. אם החלטתם לגדל בתוך הבית, הוא יפרח תוך 10 עד 12 שבועות. בחוץ הפריחה צפויה מהשבוע האחרון של אוקטובר עד אמצע נובמבר.

אם בא לכם ערב נטול מתח להירגע עם חברים וליהנות מצחוקים, הזמינו גם את Bob Saget למסיבה.

כתבות נוספות

כלי נגישות