מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אליאן אבדקשן ADN

אליאן אבדקשן – Alien Abduction

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

אליאן אבדקשן  Alien Abduction (חטיפת חייזרים) הוא הכלאה דומיננטית באינדיקה המהווה שילוב של או ג'י קוש (OG Kush) ו Alien OG עם Alien Dawg מבית היוצר של Ocean Grown Genetics. כזן דומיננטי באינדיקה הוא משרה תחושת הרפיה בגוף, אך יש לו גם השפעות סאטיבה ניכרות, מה שהופך אותו לפופולרי במיוחד.

אליאן אבדקשן (Alien Abduction) הוא זן חזק מאוד עם רמות THC עד 29% ורמות CBD סביב 1%. עם נתונים כאלה הוא בהחלט עשוי להטיס אתכם לחלל החיצון. הפרחים מכוסים בשערות ענבר ויש להם כתמים צהובים בוהקים המעניקים להם מראה חייזרי לגמרי. מבחינת הטעם, לזן יש תווים של אגוזים ולימון עם ריחות מתאימים.

הזן פופולרי במיוחד בקרב אנשים יצירתיים הודות לאפקט מעורר ההשראה שלו. הוא נותן זריקת יצירתיות ראשונית ומשאיר את המשתמשים בתחושה אנרגטית ושמחה, עם המון השראה אמנותית. עם זאת, יש הטוענים שהוא בעל השפעה כבדה מאד על הגוף, מה שאומר שהוא לא אידאלי עבור מי שרוצה לזוז הרבה. הוא לא ידביק אתכם לגמרי לספה, אבל בהחלט נוטה לכיוון הזה.

מבחינת שימוש רפואי, משתמשים רבים מדווחים כי הוא מקל על כאבי ראש, דלקות, כאבי שרירים וכאבים כרוניים, הודות ליכולת שלו להקהות את החושים. הוא עשוי לעזור גם עם חוסר תיאבון או בחילה, ויביא מנוחה לסובלים מנדודי שינה.

זהו לא זן קשה במיוחד לגידול, אבל הוא לא מומלץ לחדשים. היבול בכמות רגילה והצמח מוכן לקציר לאחר כ- 9 או 10 שבועות. ניתן לגדל אותו בפנים או בחוץ, כשהאזהרה היחידה לגביו היא שמדובר בצמח בעל ריח חריף מאוד.

כתבות נוספות

כלי נגישות