מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אנימל בלוז Anm

אנימל בלוז – Animal Blues

היברידי דומיננטי באינדיקה מבית In-House Genetics

Animal Blues הוא הכלאה דומיננטית באינדיקה, שנוצרה על ידי In-House Genetics באמצעות הכלאה של Animal Cookies עם Platinum Blueberry Kush. התוצאה היא צמח צבעוני וארומטי המספק רגיעה חזקה עם תכולת THC ממוצעת של 17% עד 23%.

הפרחים של Animal Blues הם בגודל בינוני עד גדול עם מבנה אופייני לסאטיבה, כאשר הצבע שלהם הוא המאפיין הבולט ביותר – תערובת של ירוק יער עם כחול וסגול כהה. הם מכוסים בסיבים כתומים מתולתלים וטריכומות לבנות שקופות, מה שהופך אותם לנהדרים למראה.

לאחר הייבוש, יש לפרחי Animal Blue ניחוח מתוק ופירותי עם תווים של פירות יער. בגריסה יש לפרחים ריח חמצמץ יותר, וכאשר הם נשרפים, הם מפיצים עשן חריף שעלול לדגדג את החיך ואף לגרום לעיניים לדמוע. בנשיפה, העשן הסמיך נותן טעם של פירות.

ההשפעה של Animal Blues מתחילה לאט ולוקח לה בערך רבע שעה עד שהיא מורגשת במלואה. לעתים קרובות זה מתחיל בתחושת לחץ סביב הרקות ומשתנה עד מהרה לשינוי התפיסה והחשיבה, לפעמים עם מעט הזיות ויזואליות ושמיעתיות ושינויים בתפיסת הזמן. יחד עם זאת, זהו אינו זן מעורר נפשית והוא לא משפר את המיקוד או הפרודוקטיביות. מדובר בהשפעה גופנית עמוקה, מה שהופך אותה למתאימה ביותר לערב.

יש האומרים ש- Animal Blues מקל על מתח, דיכאון וחרדה. הוא עשוי גם להקל על כאבים, וידוע כי הוא עוזר לנדודי שינה. מכיוון שההשפעה שלו היא פיזית, היא מתאימה היטב לסובלים מחרדות או מפרנויה.

בתנאי פנים Animal Blues יהיה מוכן לקציר בתוך 8 עד 9 שבועות ויניב הרבה יבול באופן יחסי.

כתבות נוספות

כלי נגישות