מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אלסקה Ala

אלסקה – Alaska

אלסקה (Alaska) הוא זן סאטיבה

אלסקה (Alaska) הוא זן סאטיבה הידוע בהשפעותיו המהירות הנמשכות לאורך זמן. חברת תיקון עולם הישראלית הידועה בזנים המעניינים שלהם, פיתחה את הזן. עם זאת, החברה שמרה על הגנטיקה של אלסקה בסוד, כך שאפשר לנחש. מה שידוע הוא שהזן יכול לתת זריקת אנרגיה ומצב רוח, ויש לו תכולת THC של עד 30%.

לזן פרחים בינוניים עד גדולים בעלי צורה מאורכת וכמעט גלילית. הם בגוון ירוק בהיר עם סיבים בצבע חלודה וטריכומות ענבר, המעניקים להם גוון מעט צהוב והם גסים למגע. מבחינת הריח, יש בו תווים חזקים של פלפל ואדמה לחה. בעישון, העשן הוא די חריף ובעל טעם מתובל.

כאמור, אלסקה משפיע במהירות והוא ידוע בהשפעה שלו על התפיסה החושית, כולל עיוות חזותי והגברת רגישות השמיעה. הוא עוזר להתמקד בסביבה הקרובה ומגביר את יכולת החשיבה. יש המדווחים על חזרה על אותן מחשבות שוב ושוב, בעוד שאחרים אומרים שהוא עוזר לחשיבה של אסוציאציה חופשית. רבים מדווחים על מצב של אופוריה, כמו גם על פטפטנות מוגברת, במיוחד בחברת חברים טובים. הוא ידוע גם כמפחית ביישנות ומגביר יצירתיות.

זהו אמנם זן רב עוצמה, אך הוא משמש גם לצרכי רפואה. הוא התגלה כמקל על מתח ודיכאון, ומגביר מיקוד חשיבה בצורה מצוינת. הוא משמש גם כדי להקל על כאבים כרוניים, אך מומלץ לסובלים מחרדות או לבעלי סובלנות נמוכה ל- THC להימנע ממנו.

ניתן לגדל את הזן בתנאי פנים או בחוץ באקלים חם ולח. הוא יכול לגדול לגובה רב ויש לו זמן פריחה ארוך של בערך 10 שבועות.

מוצרי קנאביס מזן אלסקה

כתבות נוספות

כלי נגישות