מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה Acid Dough Ado

בצק חומצי – Acid Dough

בצק חומצי זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה

Acid Dough (אסיד דו – בצק חומצי) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה, בעל תכולת THC ממוצעת של 18%. נתון זה הופך אותו להכלאה חזקה במיוחד המשרה השפעות פסיכו-אקטיביות עוצמתיות יחד עם השפעות סומטיות קלות.

Acid Dough זכה בגביע Spannabis 2017 בקטגוריית הסאטיבה הטובה ביותר ובמקום השני בגביע   Expogrow2016, והוא בעל השפעות עקביות וארוכות טווח שיספקו אפילו את הצרכן המנוסה ביותר.

הזן הוא פרי פיתוח של מומחי הגנטיקה במעבדות Ripper Seeds עם תמהיל של 80% סאטיבה ו-20% אינדיקה, תוצאת הכלאה של OG Badazz ו- Lilly. כאשר האחרון הוא הכלאה של Queen Mother  עם קונגו.

ההשפעות הנפוצות ביותר כוללות "היי" אנרגטי ומרומם המקל על תסמינים של מספר מצבים נפשיים. רוב הצרכנים ישתמשו בזן זה כדי להקל על מתח, דיכאון, פוסט טראומה, הפרעה דו קוטבית, עייפות, אובדן תיאבון, שינויים במצב הרוח ומיגרנות. החוויה הכללית היא של אושר עם יצירתיות ואופוריה.

הכלאה זו הדומיננטית בסאטיבה מציעה טעמים וניחוחות מדהימים, שרובם נכללים בקטגוריות הטרופיים, ההדרים והמתוקים. במקרים חריגים יותר ניתן לחוש במאפיינים אדמתיים וחמצמצים.

מי שיבחר לגדל צמחי Acid Dough  צפוי ללא מעט עבודה, אך התמורה בהחלט מצדיקה את המאמץ. זהו צמח המייצר תשואה גבוהה מאוד בתנאים אידיאליים עם תקופת פריחה המגיעה עד ל- 70 יום. כאשר הניצנים מגיעים לבגרות, ירידה בטמפרטורה תיטיב עם הזן הזה ותגרום לשינוי הצבע לסגול כהה ולייצור שרף משופר.

כתבות נוספות

כלי נגישות