מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי מבית Doc’s Dank Seeds

בר קריק קוש (Bear Creek Kush) , שפותח על ידי Doc’s Dank Seeds הוא זן קנאביס היברידי מאוזן לחלוטין שנוצר על ידי הכלאה של זן Blueberry Haze הקלאסי עם Mr. Valley Kush. התוצאה היא זן 50% אינדיקה ו- 50% סאטיבה שקשה למצוא מחוץ לחוף המערבי.

למרות שהוא נדיר מאד, Bear Creek Kush הפך במהירות לפופולרי בקרב מגדלים ומשתמשים הודות לטעמים הנהדרים וההשפעה המאוזנת שלו. בשאיפה, ל-Bear Creek Kush יש טעם של אוכמניות מתוק אשר הופך חמוץ עם תווים של ליים בנשיפה. יש לו ארומה דומה, עם חריפות כבדה שמצטברת במהירות, שחשוב להיות מודעים אליה אם אתם מעדיפים טעמים עדינים.

ה-היי של בר קריק קוש (Bear Creek Kush) מגיע מהר מאד. הוא מתחיל בעקצוץ עדין בעמוד השדרה ובצוואר, ולאחר מכן מתפשט לאט לשאר הגוף. זהו לא זן חזק במיוחד, עם תכולת THC של עד 20%, מה שהופך אותו למתאים למעשנים מנוסים וחדשים.

הזן גם די פופולרי בקרב משתמשי קנאביס רפואי ודווח כי הוא עוזר במצבים כמו דיכאון, כאבים כרוניים, בחילות או אובדן תיאבון יחד עם מתח או חרדה כרוניים.

בר קריק קוש (Bear Creek Kush) מתאפיין בפרחים בצבע זית בצורת חרוט עם גוונים של כחול כהה המכוסים בשערות כתומות ושכבה עבה של טריכומות קריסטליות. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, ויש לו זמן לפריחה של כ-8 שבועות כאשר הוא גדל בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות