מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אליאן ברת' Abt

אליאן ברת' – Alien Breath

זן מרגיע לסוף היום

אליאן ברת' – Alien Breath (נשימת חייזר) הוא זן 50% אינדיקה ו- 50% סאטיבה הידוע כמרגיע ומהנה, אך נדיר מאוד. לא ידוע מי יצר את הזן לראשונה, אך הוא הכלאה של POGO עם Berry Breath.

Alien Breath אינו זן חזק במיוחד, עם תכולת THC בינונית. בנוסף, יש לו מראה די בנאלי. עם זאת, זהו זן ידוע בטעם ובארומה שלו. יש בו תווים של בואש ופירות המעניקים חוויה יוצאת דופן מאוד, ומאפיין זה הוא שהעניק לזן את שמו. אמנם הטעמים והריח עשויים שלא להיות לטעמם של כולם, אך מוסכם כי ההשפעות בהחלט מפצות על כך.

רבים מאמינים כי Alien Breath הוא הבחירה המושלמת לסוף יום ארוך, בעיקר מכיוון שהוא גורם להם להרגיש מאושרים ועייפים. מי שיזכה לעשן אותו יכול לצפות לרטט בכל הגוף וגם כמה צחקוקים. בעוד שההשפעה הדומיננטית היא בהחלט עייפות, רמות ה- THC של הזן עשויות להשתנות, לכן מומלץ להיזהר כשמנסים אותו לראשונה.

מכיוון שהוא ידוע באושר וברגיעה שהוא משרה, הוא עשוי להיות יעיל מאד למספר מצבים רפואיים. מי שסובל מדיכאון, מתח או חרדה יגלה שהוא מאד מעודד ומרגיע. הוא יעיל בהתמודדות עם נדודי שינה, ונמצא כי הוא מקל על כאבים כלליים.

עדיף לגדל את Alien Breath בתנאי פנים, תכונה יוצאת דופן עבור הכלאה, ויש לו תקופת פריחה קצרה מאוד של 8 עד 9 שבועות בלבד – מצוין למגדלים ביתיים קצרים בסבלנות.

כתבות נוספות

כלי נגישות