מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה אלסקן אייס Aic

אלסקן אייס – Alaskan Ice

זן סאטיבה הידוע ברמות THC גבוהות ביותר

Alaskan Ice (קרח מאלסקה) הוא זן סאטיבה הידוע ברמות THC גבוהות ביותר, ולכן הוא אחד החזקים ביותר. הזן הוא תוצר של הכלאה של זנים מקסיקניים, קולומביאנים ותאילנדים. הגנטיקה שלו מורכבת מזן ווייט ווידו  (White Widow),  וזן Haze סאטיבה.

הצמח עצמו מכיל המון שרף. בדיוק כמו ווייט ווידו  (White Widow), הוא מייצר גבישים רבים המעניקים לצמח גוון לבן וגורמים לאצבעות להיות דביקות לאחר נגיעה בניצנים. מבחינת ריח, הארומה מתוארת לעתים קרובות כחריפה ומזכירה ארז ופלפל שחור עם מעט טחב. בעישון, לאחר מרירות ראשונית, יש לו טעם סנדלווד רענן ונעים מאוד.

מכיוון שמדובר בזן חזק במיוחד, אנשים משתמשים בו מסיבות רפואיות רבות ושונות. יש האומרים שהוא עוזר לסובלים מדיכאון ומתח, ואחרים מעידים שהוא עוזר להם במיקוד. הזן ידוע גם בכך שהוא מקל על כאבים, ובמיוחד כאבי גב כרוניים. אנשים רבים הסובלים מנדודי שינה טוענים כי הם זוכים למנוחת לילה טובה בזכות אלסקן אייס.

בתנאי פנים אלסקן אייס Alaskan Ice יגיע לגובה של מטר וחצי; עם זאת, בתנאי חוץ ובאור שמש הוא עשוי להגיע לגובה כפול מזה. בחוץ, לזן יש זמן פריחה של כתשעה שבועות בהנחה שהוא גדל בטמפרטורות הנכונות. לאחר הבשלות, הצמחים מייצרים ציפוי גבישים לבן ועבה, המזכיר שלג טרי, ומכאן שמו.

כתבות נוספות

כלי נגישות