מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלוברי ג'ק Bjk

בלוברי ג'ק – Blueberry Jack

טרפנים:

זן היברידי מאוזן

לפרח הזה, שפותח על ידי מגדלים אנונימיים, יש את כל הסממנים של איכות מעולה. הרעיון הגאוני לשלב את הזן Blueberry עם Jack Herer של DJ Short, העניק לעולם זן סנסציוני באמת, בשם בלוברי ג'ק (Blueberry Jack). בזכות הגנטיקה העשירה שלו ותכולת ה- THC הממוצעת המרשימה של 16-20%, הפרח הזה מבטיח חוויה מעוררת השראה ומשמחת במיוחד.

הניצנים של בלוברי ג'ק (Blueberry Jack) קטנים עד בינוניים עם גוונים כחולים בהירים, שערות כתומות וציפוי של טריכומות קריסטל חלביות, כמעט שקופות. כאשר גורסים אותם, הם משחררים ניחוחות של אוכמניות עם תווים של לימון מתוק ואדמה וגוון של אורן טרי. יש לזן טעם של אוכמניות, עם טעם לוואי של אורן ואדמה בנשיפה.

ה-היי של היופי הזה מלהיב במיוחד. הוא מדלג על שלב ההיכרות ומגיע ישר לעניין. לפני שתשימו לב, המוח שלכם ישוגר לגבהים של אופוריה טהורה ואושר קורן. בזמן שאתם עפים גבוה בשמים, כל המחשבות השליליות יסתלקו ויתחלפו ברצון לשיחות קולחות ומהנות. תכונה זו הופכת את בלוברי ג'ק (Blueberry Jack) לזן פנאי מרשים וכזה שכדאי לחלוק עם חברים בעלי דעות דומות. לאחר זמן מה, ותוך כדי שאתם מרחפים בחזרה לעולם האמיתי, תחושת עקצוץ תזדחל מהרקות ומטה ותעסה כל שריר כואב ועייף מהראש עד הרגליים, ותותיר אתכם במצב של רגיעה מאושרת. רצוי ליהנות מכל זה על ספה נוחה עם מבחר טוב של חטיפים מכיוון שהתקף מאנצ'יז הוא בלתי נמנע.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC החזקה שלו, בלוברי ג'ק (Blueberry Jack) אידיאלי לטיפול בעייפות כרונית, דיכאון, אובדן תיאבון, מתח, כאב כרוני ונדודי שינה. עם זאת, הוא לא מומלץ למי שנוטה לפאניקה או פרנויה.

לא ניתן לרכוש זרעים, ולכן כדי לגדל אותו יש להשיג ייחורים מצמחים בוגרים. בתוך הבית, הזן יפרח תוך 8 עד 10 שבועות. בחוץ, צפו לפריחה בשבועיים האחרונים של אוקטובר.

אם אתם מעוניינים לחוות היי מרתק ואופורי במיוחד,  בלוברי ג'ק (Blueberry Jack) יספק אתכם מעל ומעבר.

כתבות נוספות

כלי נגישות