מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בדפורד גלו Bfg

בדפורד גלו – Bedford Glue

היברידי מאוזן לשימוש יומיומי

אמנם לא ידוע אם השם Bedford Glue קשור איכשהו לעיירה Bedford בבריטניה, אך לפי הדיווחים, הזן נוצר על ידי הכלאה של Gorilla Glue #1 עם Highwayman. התוצאה היא זן היברידי מאוזן היטב עם תכולת THC של כ-20%.

הפרחים של Bedford Glue מתאפיינים בצורת פופקורן עם שערות ענבר וטריכומות תואמות. יש לו ארומה וטעם של פירות יער, מרווה ואדמה אשר יוצרים תערובת מתוקה ומלוחה שניתן ליהנות ממנה בכל שעות היום. יש גם המעידים על תווים של פלפל ואורן.

ההשפעה של Bedford Glue שמחה ומעורפלת. היא מתחילה בהתרוממות רוח המלווה בצחוקים וחברותיות. בהמשך, הכל נרגע ומורגש רוגע עמוק אך עם יכולת לתפקד. משתמשים רבים מעידים על התקף מאנץ' רציני, אז חשוב לוודא שיש לכם חטיפים בהישג יד.

הזן פופולרי גם בקרב מטופלים בקנאביס רפואי, במיוחד הסובלים ממצבים כמו דלקות וכאב. הזן עשוי גם להקל על מתח, דיכאון, לחץ בעיניים ועוויתות שרירים.

למרבה הצער, לא ידוע הרבה על האופן המיטבי לגידול עצמי של הזן והמפתחים כנראה שלא ישחררו מידע כלשהו. לכן מומלץ פשוט לחפש זן אחר.

אם אתם נתקלים ב- Bedford Glue, לא כדאי לפספס אותן מכיוון שהוא אמצעי נהדר להפוך את היום שלכם לחיובי יותר והוא מתאים לשימוש במצבים רבים ושונים. זהו זן נדיר אבל בהחלט כזה ששווה להתאמץ עבורו.

כתבות נוספות

כלי נגישות