מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

שילוב של Tres Dawg עם Space Queen

זן קארל סייגן (Carl Sagan)  הוא זן קנאביס היברידי פופולרי הידוע בהשפעותיו המוחיות והיי חזק ומרומם. הגנטיקה שלו היא שילוב של Tres Dawg עם Space Queen, מה שיצר הכלאה מאוזנת היטב עם תכונות סאטיבה ואינדיקה יחד.

מבחינת תכולת ה- THC שלו, ל- קארל סייגן (Carl Sagan)  יש ממוצע בינוני של כ- 16-22%. תכונה זו הופכת אותו לבחירה טובה למשתמשי קנאביס מנוסים ומתחילים המעוניינים בהיי חזק אך לא חזק מדי.

מבחינת מראה, קארל סייגן (Carl Sagan)  ידוע בפרחים הגדולים והצפופים שלו המכוסים בשכבה דביקה של שרף. צבע הפרחים ירוק בוהק והם מכוסים בכמות גדולה של שערות כתומות, המעניקות להם מראה אטרקטיבי מאוד.

בתחום ההשפעות שלו, קארל סייגן (Carl Sagan)  מתואר לעתים קרובות כמספק היי אופורי ומרומם המושלם לפעילויות יצירתיות או חברתיות. הוא ידוע גם בהשפעות המוחיות החזקות שלו, שיכולות להגביר את המיקוד והפרודוקטיביות.

הגידול קארל סייגן (Carl Sagan)  יכול להיות מעט מאתגר, שכן מדובר בצמח גבוה יחסית שדורש לא מעט טיפול ותשומת לב. יחד עם זאת, עם טכניקות גידול מתאימות, הוא יכול להניב הרבה יבול של פרחים באיכות גבוהה. עדיף לגדל אותו בבית או בחממה, שם ניתן לשלוט בסביבה ולהבטיח תנאי גידול מיטביים.

לסיכום, קארל סייגן (Carl Sagan)  הוא זן היברידי מאוזן היטב ומושלם למי שמעוניין בהיי חזק ומרומם. עם תכולת ה-THC המתונה שלו, המראה האטרקטיבי וההשפעות המוחיות החזקות שלו, הוא בוודאי יהפוך ללהיט בקרב חובבי קנאביס.

כתבות נוספות

כלי נגישות