מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי הרמוני לנפש ולגוף

סיטרל פלו (Citral Flo) הוא זן המשקף היטב את המורשת של הוריו המהוללים, הזן Citral Skunk והזן Flo. זהו זן היברידי שנוצר על ידי הידיים המיומנות של מגדלים מופתיים, המאזן את השושלת שלו בצורה מושלמת, ומתגאה בריכוז THC ממוצע של 17-19%. סיטרל פלו – Citral Flo הוא עדות לאמנות של הכלאת צמחי קנאביס, היוצרת סימפוניה של טעמים והשפעות עילאיות למשתמשי פנאי וגם לצרכני קנאביס רפואי. אגב, ציטראל הוא טרפן המצוי בהדרים.

לזן סיטרל פלו (Citral Flo) יש מראה יפה ונעים לעין. הפרחים מעט דחוסים ומעוטרים בציפוי עדין של טריכומות גבישיות הנוצצות באור. גוונים של ירוק חיוור משתלבים בגווני סגול רכים, וסיבים כתומים לוהטים מוסיפים נופך של חיוניות. המראה הכללי של סיטרל פלו – Citral Flo הוא של חן ואלגנטיות, כזה שבהחלט נותן חשק לחובבי קנאביס לנסות אותו.

הטעם והארומה של סיטרל פלו – Citral Flo מפתים באותה מידה, ומאופיינים בתערובת ריחנית של הדרים, תווים פרחוניים ותת גווני אדמה. אלמנט ההדרים, קריצה ברורה למקור ה- Citral Skunk שלו, בולט, עם תווים של לימון וליים שיוצאים לריקוד על הלשון. לעומת זאת, התווים הפרחוניים העדינים עושים כבוד ל- Flo (קיצור של Floral, פרחוני), ויוצרים פרופיל טעם וריח מרענן ומרגיע.

מבחינת השפעות, סיטרל פלו – Citral Flo מציע חוויה ייחודית ומאוזנת שאינה משתלטת או מציפה. ה-היי מתחיל בהתרוממות מוחית עדינה המעוררת יצירתיות, מיקוד ותחושת שלווה ושמחה. ההתעוררות הנפשית הזו מתחלפת בהדרגה בהרפיה גופנית שאינה מרדימה אלא מרגיעה ומחדשת שרירים עייפים. זהו ריקוד יפהפה בין נפש וגוף, מה שהופך את סיטרל פלו – Citral Flo לבחירה אידיאלית עבור מי שמעוניין ברגיעה בשעות היום או בערב של יצירתיות.

מבחינת יתרונות טיפוליים,סיטרל פלו (Citral Flo) מוכר בזכות היכולת שלו להקל על מתח, חרדה וכאב קל. ההשפעות המנטליות המרוממות יכולות לספק הקלה להפרעות במצב הרוח, וההרגעה הפיזית עשויה לסייע בהקלה על אי נוחות גופנית.

הגידול של סיטרל פלו (Citral Flo) הוא מאמץ מתגמל עבור מגדלים מתחילים ומנוסים. הוא פורח במגוון של סביבות, אך מעדיף אקלים חם ולח מעט. טיפול קבוע, גיזום וקיצוץ יבטיחו צמיחה חזקה ופורה, עם יבול של פרחים יפים ועשירים בטעם ובעוצמה.

לסיכום, סיטרל פלו (Citral Flo) הוא זן שנותן כבוד לחיבור ההרמוני של זני האם שלו. הוא מזמין את המשתמשים למסע של תענוג חושי, המרומם את הנפש ומרגיע את הגוף בהרמוניה מושלמת. בין אם משתמשים בו עבור השראה אמנותית, הפוטנציאל הטיפולי, או פשוט להנאה מן הטעם שלו, סיטרל פלו – Citral Flo הוא בחירה מעולה ורב-תכליתית בעולם המגוון של זני הקנאביס.

כתבות נוספות

כלי נגישות