מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו שמפיין Bch

בלו שמפיין – Blue Champagne

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

בלו שמפיין (Blue Champagne) הוא פרח פחות מוכר, אך הפופולריות שלו מתפשטת בהתמדה, הודות להתפשטות ההולכת וגוברת של חנויות קנאביס ברחבי ארה"ב ומחוצה לה. זוהי הכלאה נפלאה ומפתה בין הזנים הנהדרים Champagne Kush ו- Blue Dream, עם גנטיקה מרשימה המבטיחה לספק תענוג צרוף. העובדה שאחד מהוריו, Blue Dream, זכה בעבר בגביע הקנאביס, מדגישה תכונה שאי אפשר להתכחש לה. יחד עם תכולת THC לא מבוטלת של 20%, כבר ברור ללא צל של ספק כי זהו זן מענג עם איכויות ראויות לציון.

ל- Blue Champagne (שמפניה כחולה) יש ניצנים קטנים בעלי מראה ירוק-ענברי מנומר, עם שערות אדומות ושכבה עבה של טריכומות עם שרף סמיך ודביק למגע. עם גריסת הניצנים, הם ממלאים את האוויר בניחוחות מעולים של סוכר מקורמל, פירות, אדמה וכמובן שמפניה. הטעם משקף את הניחוחות, עם טעם לוואי עשבוני בנשיפה.

פרח זה הוא ללא ספק תענוג ראוי למשתמשי פנאי. ה-היי של Blue Champagne משלב חברותיות, אנרגיה, אופוריה ויצירתיות שמשרים בסופו של דבר על המשתמשים תחושה פנומנלית של השראה אינטנסיבית. משתמשים יתלהבו מאד מחוויית הבהירות והמיקוד של הזן המענג הזה. זוהי מתנה של ממש לבוקר ולאחר הצהריים המאפשרת יצירתיות בשילוב עם יכולת אינטראקציה חברתית, וביצוע של מטלות או פרוייקטים אמנותיים. בנוסף, חוויה זו לא באה על חשבון תפקוד פיזי, כך שהמשתמשים לא יאלצו לצנוח על הספה הקרובה ביותר כדי לנוח או לישון.

בזכות השפעות נפלאות אלו ותכולת THC של 20%, הזן בלו שמפיין (Blue Champagne) אידיאלי לטיפול בדיכאון, חרדה, מיגרנות וכאבי ראש, כאבים כרוניים ולחצי היום יום.

למרבה המזל, ניתן לרכוש זרעים של בלו שמפיין (Blue Champagne) באינטרנט. ניתן לגדל אותם בפנים או בחוץ והם פורחים תוך 9 עד 10 שבועות.

אם אתם סובלים ממחסום אומנותי, או סתם זקוקים לאנרגיה יצירתית, פתחו את בקבוק שמפניה היוקרתי הזה וקבלו על עצמכם את ההשראה של בלו שמפיין (Blue Champagne). וחייכו, ציירו, כתבו, שחקו ותיהנו מהחוויה.

כתבות נוספות

כלי נגישות