מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלי קאט קוש Ack

אלי קאט קוש – Alley Cat Kush

זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה

Alley Cat Kush (קוש חתול רחוב) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה שפותח על ידי חברת The Bank of Cannabis (בנק הקנאביס). הזן הוא תוצר הכלאה של או ג'י קוש (OG Kush) עם זן לא ידוע, והוא ידוע ברמות ה- THC המתונות שלו ובהשראת יצירתיות.

הצמח ירוק בהיר מכוסה בסיבים כתומים ובמעט צבעי ענבר בהירים יותר. הארומה מעופשת עם תווי אדמה ועץ. הטעם דומה מאוד בתוספת רמזים להדרים ובואש. העשן חלק ואינו קשה בשאיפה או בנשיפה.

בעת העישון, אלי קאט קוש Alley Cat Kush גורם לאופוריה ולתחושה אנרגטית, עם רצון לכבוש את העולם. הוא ידוע גם כמגביר אנרגיות יצירתיות. הזן מועדף גם על ידי משתמשים לצרכים רפואיים, במיוחד אלו הסובלים ממתח, דיכאון, חרדה או בעיות שינה. בנוסף, משתמשים רבים מעידים כי הזן מקל על כאבים כמו כאבי שרירים וכאבי ראש. כמו זני קנאביס אחרים, גם עם זן זה יש סיכוי לחוות יובש בפה ובעיניים, ומינונים גבוהים עלולים לגרום לפרנויה.

אלי קאט קוש Alley Cat Kush אינו נחשב קשה לגידול. הוא משגשג במזג אוויר האופייני לקליפורניה, עם לחות נמוכה וטמפרטורות מתחת ל- 25 מעלות. מומלץ לתמוך בצמחים בעזרת קורות או חבלים, ויש צורך לשים לב להתפתחות טחב שעלול לפגוע בצמחים. הזן לא גבוה במיוחד והוא פורח תוך 8 עד 9 שבועות בלבד. כאשר הוא גדל בחוץ, הוא מניב יבול ניכר.

כתבות נוספות

כלי נגישות