מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי עטור פרסים

אפלברי (Appleberry) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי באינדיקה שפותח על ידי Sumo Seeds באמסטרדם. הוא נוצר במספר שלבים, תחילה על ידי הכלאת זן Dynamite עם Bubblicious. התוצר של הכלאה זו עבר הכלאה עם ווייט ווידו (White Widow). הזן זכה בפרס הראשון בקטגוריית הביו של גביע היי לייף 2016 באמסטרדם.

Appleberry הוא צמח אטרקטיבי מאוד ויש לו גם ניחוח וטעם ייחודיים מאוד. הוא מתהדר בפרחים מחודדים המכוסים בסיבים כתומים כהים והמון טריכומות לבנות. הניחוח שלו מלא באיכויות של טבע כגון עץ, אדמה, פרחים ופירות יער. אלה הופכים בולטים עוד יותר כאשר גורסים את הפרחים. כפי שהשם מרמז, הטעם הוא תערובת של תפוחים טריים ופירות יער מתוקים.

ההשפעה של Appleberry מתחילה בלחץ עדין מאחורי העיניים. לאחר מכן היא מתגברת באופן דרמטי וגורמת לערפול חושים משמעותי. אפילו מעשנים מנוסים מאוד מעידים שהם דבוקים לספה במשך שעות לאחר עישון כמה שאיפות בלבד. בנוסף, הוא מעורר רעב חזק, ולכן מומלץ להצטייד במספיק חטיפים.

הזן פופולרי גם בקרב מטופלים בקנאביס רפואי המעידים כי הוא מקל על דלקות פרקים וכאבים כרוניים, כמו גם על הפרעות במצב הרוח, מתח ונדודי שינה. למרות שתכולת ה- THC הממוצעת שלו עומדת על 20% כפי שצוין, ההשפעה שלו חזקה במיוחד, ולכן מומלץ למשתמשים חדשים להיזהר.

כתבות נוספות

כלי נגישות