מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו וונדר Bwo

בלו וונדר – Blue Wonder

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

למרות שהמפתחים של אוצר זה נותרו בגדר תעלומה, ידוע שהפרח הזה הוא צאצא ישיר של Blue Dream והוא נוצר באמצעות הכלאה של הזנים Blueberry ו- Super Silver Haze. הגנטיקה המדהימה הזו ותכולת ה- THC הממוצעת המתונה של 16-18%, הופכים את בלו וונדר (Blue Wonder) למשהו מיוחד באמת, הן במראה והן בהשפעות המענגות שלו.

הניצנים של בלו וונדר (Blue Wonder) (פלא כחול) בצבע ירוק זית כהה עם גוונים כחולים כהים, שערות כתומות בהירות וציפוי של טריכומות קריסטל בצבע ענבר. לאחר הגריסה, הניצנים משחררים ניחוחות של פירות יער מתוקים ופירות עם גוון אדמתי. הטעם מרשים באותה מידה עם אוכמניות מתוקות, אדמה ווניל.

ה-היי של בלו וונדר (Blue Wonder) הוא חוויה של אופוריה עדינה שבה המתח הנפשי נמס ואושר אנרגטי משתלט. האפקטים הנפלאים האלה יאפשרו לכם להמשיך לתפקד בקלות ולסיים כל משימה ברשימת המטלות שלכם. האנרגיה היצירתית תעזור לכם להתמודד עם כל פרויקט אמנותי שאולי הנחתם בצד, עם חיוך על הפנים ורגיעה ממוקדת. לאחר זמן מה, באז גופני מרגיע יתחיל לזרום בכל הגוף, וישאיר אתכם במצב של אושר טהור, עם הרבה מוטיבציה.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC שלו, בלו וונדר (Blue Wonder) נחשב לבחירה אידיאלית לטיפול בכאב כרוני, בחילות, מתח, דיכאון, עייפות כרונית, ספסטיות והתכווצויות.

בדומה לזהות המגדלים המסתוריים שלו, כמעט ואין מידע לגבי האפשרות להשיג זרעים או הגידול של בלו וונדר (Blue Wonder) . בית מרקחת בצפון אמריקה עשוי להיות התקווה היחידה.

בלו וונדר (Blue Wonder) הוא בחירה סנסציונית למי שמחפש היי אנרגטי ויצירתי.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות