מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס רפואי פנטסטי

אבי-דקל, המכונה גם אבידקל (Avidekel), הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח במיוחד למטרות רפואיות. הוא נוצר על ידי חברת תיקון עולם, והוא זן פופולרי מאד עם גנטיקה השמורה בסוד.

לאבידקל (Avidekel) תכולת THC של 2% בלבד ותכולת CBD גבוהה במיוחד של 15% עד 18%. הניצנים בצבע ירוק זית עם גווני זהב, אך עם מעט מאד סיבים או טריכומות. הטעמים והריחות עשירים ומרעננים וכוללים אדמה, אגוזים ואורן.

חשוב לזכור שהזן לא נועד לגרום להשפעה ממסטלת. יחד עם זאת, בעלי סבילות נמוכה ל- THC עשויים להרגיש מעט מסוחררים. למעשה הזן פותח כזן רפואי המשרה התרוממות רוח ונינוחות. הוא מספק אנרגיה לביצוע משימות חשובות ומאפשר ליהנות מן ההשפעה עם ראש צלול וממוקד.

אבידקל ידוע בעיקר כזן שעוזר לשחרר לחץ ודיכאון, אך גם בזכות יכולתו להקל על בעיות פיזיות כגון כאבי ראש, התכווצויות, דלקות פרקים והפרעות עיכול.

לרוע המזל כמעט בלתי אפשרי לגדל את אבידקל בעצמכם, מכיוון שתיקון עולם לא מוכרת זרעים או ייחורים לציבור הרחב. השמועות אומרות כי הוא גדל בצורה הטובה ביותר באקלים ים תיכוני וכי לוקח לו 7 עד 9 שבועות בלבד לפרוח. אין סיכוי גבוה שתתקלו בזרעים או בייחורים, ולכן עדיף פשוט לחפש אותו בבית המרקחת המקומי.

כתבות נוספות

כלי נגישות