מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי 24k Gold

24k Gold (זהב 24 קראט), שפותח על ידי הכלאה של זני הקנאביס Kosher Kush ו- Tangie, הוא בהחלט זהב טהור וגאוות הגנטיקאים של חברת DNA Genetics מאמסטרדם אשר יצרו אותו. זהו זן חזק למדי המיועד בעיקר להרפיה אשר זכה לביקורות חיוביות רבות מצד משתמשים.

ה- 24k Gold מציע את כל היתרונות של אינדיקה עם נגיעות של סאטיבה, ועם תכולת THC מוכחת של 20% הוא מספק הרפיה משמעותית יחד עם התרוממת של מצב הרוח ודחף יצירתי שכולם יהנו ממנו.

הזן לא רק מקל על חרדה ודיכאון, על פי דיווחים של משתמשים, הוא גם מסייע בהקלה על כאבים קלים עד בינוניים. בנוסף, משתמשים רבים מעידים כי הוא מסייע גם בהפגת בחילות.

למרבה הצער, ישנם כמה מקרים של תופעות לוואי מעבר לתופעות המוכרות של יובש בפה ויובש בעיניים הקשורות לשימוש בקנאביס. עבור חלק מהמשתמשים, הזן גרם לסחרחורת וכאבי ראש. הרוב המכריע של המשתמשים לא צפוי לחוות תופעות כאלה, אך כדאי רק להיות מודעים אליהן.

מבחינת המראה החיצוני, ניתן מיד להבחין בניצנים הכהים יותר של 24k Gold, גוון שניתן להם בזכות הזן ההורה שלו – Kosher Kush. טעמי ההדרים המתוקים מורגשים היטב בין אם בעישון, באכילה או באידוי.

ל- 24K Gold זמן פריחה ממצוע של 9 עד 10 שבועות ובאותה מידה הוא מניב תפרחות בכמות בינונית. על פי מפתחי הזן, מגדלים יוכלו לקצור בין 450-550 גרם למ"ר. ניתן לרכוש זרעים באופן מקוון ישירות מהאתר של DNA Genetics.

פרופיל זן הקנאביס זהב 24 קראט

כתבות נוספות

כלי נגישות