מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי ביסט מוד או ג'י Bsm

ביסט מוד או ג'י – Beastmode OG

זן אינדיקה מבית Green Umbrella

ביסט מוד או ג'י (Beastmode OG), שפותח על ידי Green Umbrella, הוא זן פופולרי המהווה גרסה מוקדמת של Beast Mode 2.0. לא לגמרי ברור מהי הגנטיקה שלו. יש המאמינים שהוא מבוסס על Girl Scout Cookies או שהוא פנוטיפ של או ג'י קוש (OG Kush). החברה המפתחת לא מגלה את הסוד אך נראה סביר שהאופציה השניה היא התשובה.

ל- ביסט מוד או ג'י (Beastmode OG) יש פרחים פרוותיים בצבע כחלחל-ירוק עם תכולת THC גבוהה מאוד של כ- 20%. זהו זן דומיננטי באינדיקה, סביב 70%, המספק באזז מהנה ומרגיע. יש לו טעם וארומה של אורן וקוש, והפרחים שלו בולטים עם גוונים כחולים וניגודיות של סיבים כתומים וטריכומות קריסטל לבנות.

הזן ידוע כממריץ ומשפר את מצב הרוח. מכיוון שהוא חזק מאוד, מומלץ למשתמשים חדשים להיות זהירים. מצד שני, מי שיש לו סבילות גבוהה ל- THC צפוי לגלות זן נהדר המקל על כאבים, מפחית דלקת ומפיג מתח. הוא מועיל גם במקרים קלים של עייפות וחוסר תיאבון.

Green Umbrella לא משתפים מידע על הגידול של ביסט מוד או ג'י (Beastmode OG) וסביר להניח שהם לא יעשו זאת בעתיד. לכן חשוב להתייעץ עם מגדל מנוסה במידה והצלחתם להשיג ייחור.

זהו זן פופולרי מאד, ולכן מעט קשה למצוא אותו. אך אם אתם מעוניינים במצב רוח מרומם יחד עם רוגע והיי גופני, הזן הזה שווה את המאמץ.

כתבות נוספות

כלי נגישות