מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בליזרד בוש Bzz

בליזרד בוש – Blizzard Bush

היברידי עישון של אחר הצהריים

פרי פיתוחם של הקוסמים ב- Greenpoint Seeds, בליזרד בוש (Blizzard Bush) נוצר כתוצאה מהכלאה של הזנים Pure Vida ו- Stardawg. הכלאה זו הביאה לעולם פרח מלא בשמחת חיים. עם תכולת THC מתונה יחסית של 13%, בליזרד בוש (Blizzard Bush) הוא בחירה מושלמת לעישון של אחר הצהריים.

הזן קיבל את שמו מהשכבה הסופר עבה של טריכומות קריסטל נוצצות, שמזכירות שלג. כשגורסים את הפרחים הקטנים והדביקים שלו, משתחררים ניחוחות טריים של פלפל ואדמה מתוקה. ממתקים טעימים ומרשמלו מעניקים חוויה מופלאה לבלוטות הטעם בכל שאיפה.

תחושת האופוריה המיידית המורגשת החל מהשאיפה הראשונה נמשכת שעות. כל מחשבה שלילית או מעיקה מסתלקת בזמן שאתם נהנים מאושר טהור. בזמן הריחוף הזה, המצב הנפשי והפיזי מתייצב לאט לאט לרגיעה נעימה שאינה מכבידה אפילו מעט ולא מדביקה לספה.

בזכות ההשפעות ארוכות הטווח ותכולת ה- THC המתונה שלו, Blizzard Bush נבחר פעמים רבות לטיפול בסובלים ממצבים כמו מצבי רוח, דיכאון, מתח כרוני ועייפות כרונית.

ניתן לרכוש זרעים של בליזרד בוש (Blizzard Bush) בקלות אצל Greenpoint Seeds. ניתן לגדל את הצמחים בפנים או בחוץ, ולאחר 8 עד 10 שבועות תוכלו לקצור ניצנים צפופים ודביקים.

אם בא לכם לחוות אחר הצהריים של אושר טהור, ללא עייפות או מתח, בליזרד בוש (Blizzard Bush) הוא הפרח שלכם.

כתבות נוספות

כלי נגישות