מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

סאטיבה דומיננטית מעוררת ומורכבת

אמנזיה הייז היא הכלאת סאטיבה דומיננטית אשר למרות שמה, תעורר את החושים שלכם בלי לגרום שום נזק לזיכרון. הזן הוא הכלאה של זן הייז (Haze) יחד עם מספר זנים אנדמיים מרחבי העולם כולל תאילנדי, הוואי ואפגני. האינדיקה האפגנית בגנטיקה של הזן, מייצרת השפעה מוחית מאוזנת.

אמנזיה הייז הוא זן מצליח ביותר שזכה במקום הראשון בגביע הקנאביס 2004 ובפרס הסאטיבה הטובה ביותר בגביע הקנאביס 2012. לזן זה יש רמות (Amnesia Haze) טטראהידרוקנאבינול (THC) של 20% עד 25%.

הפנוטיפים של זן אמנזיה הייז שונים מצמח לצמח. לחלקם יש יותר טריכומים לבנים מעוננים מאשר לאחרים. העוצמה הפסיכואקטיבית שונה גם היא. העשן חלק בעת העישון והטעם – הדרים ועשבים – אופייני לזני הייז.

אמנזיה הייז מציעה את רוב האיכויות הטובות של זני אינדיקה ושל סאטיבה יחד. ההשפעה מורגשת כמעט מייד – עוררות חשיבה ומודעות פתאומית מוגברת לסביבה. משתמשים חשים אופוריה ואנרגיה מוגברת. יחד עם זאת, השימוש גורם גם להרפיה האופיינית לזני אינדיקה. האמנזיה הייז מקל על הפרעות קשב וריכוז, מעורר תיאבון חזק ובעל השפעה שנוטה להימשך זמן רב יותר מהממוצע.

הצמח צומח בקלות בתוך מבנים שכן הוא נוטה להתפשט אופקית ולא אנכית וגובהו אינו עולה בדרך כלל על מטר. עם זאת, לוקח לו זמן רב להתבגר והוא פורח תוך עשרה עד שנים עשר שבועות עם יבול של כ- 60 גרם למ"ר.

אמנזיה הייז הוא זן די נדיר בגלל זמן הפריחה הארוך שלו, אך הוא פופולרי מאד ומספק תחושת "היי" מאוזנת, ומושלם לשימוש במהלך היום.

תפרחת אמנזיה T20/C4

כתבות נוספות

כלי נגישות