מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אקסילה Axa

אקסילה – Axilla

זן אינדיקה מבית Bank Genetics

אקסילה (Axilla) הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח על ידי The Bank Genetics בקולורדו. זוהי הכלאה של Fall 97 עם באבא קוש שהופכת פופולרית יותר ויותר בקרב משתמשים ברחבי ארה"ב והעולם.

Axilla ידוע כזן חזק עם תכולת THC ממוצעת של 22%. פרחי הזן עגולים עם נגיעות של צבע סגול, שערות ענבר וקריסטלים שקופים המכוסים בשרף דביק. הטעם והניחוח כוללים תווים של פירות יער עם מעט אדמה.

משתמשים רבים אשר ניסו את אקסילה העידו כי חוו תחושת אופוריה בהתחלה, אשר הפכה במהירות למצב של רוגע עמוק, פיזית ונפשית. ההשפעה של הזן גורמת בדרך כלל גם לרעב מוגבר ולחוסר רצון לזוז מהספה, כך שמומלץ להכין חטיפים מראש.

Axilla הופך פופולרי יותר ויותר גם בקרב מטופלים בקנאביס רפואי. הזן ידוע כמקל על חרדות ודיכאון, מכיוון שהוא משרה רגיעה עמוקה. בנוסף, ההשפעה הפיזית עשויה גם להקל על כאבים. חלק מן המשתמשים נעזרים בו גם כדי להקל על סימפטומים של פוסט טראומה, נדודי שינה, בחילות וחוסר תיאבון.

על פי The Bank Genetics, מגדלים בכל רמות הניסיון יוכלו לגדל את Axilla בהצלחה. ניתן לגדל אותו בבית אבל הוא יסתדר טוב יותר בחוץ. הצמחים נוטים להיות גדולים מאוד והם מניבים יבול גדול מאוד. בתנאי פנים יש לו זמן לפריחה של 8 או 9 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות