מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אפגני Afg

אפגני – Afghani

טרפנים:

אפגני זן אינדיקה טהור עתיק

אפגני (Afghani) הוא זן קנאביס ששימש כהורה לאינספור זנים אחרים. איכותו ועמידותו הידועים העלו אותו למעמד של סלבריטאי בקרב מגדלים וצרכנים. כזן שנמצא דרגה אחת מעל כולם במובנים רבים, אפגני ממשיך להחזיק במעמד של אחד מזני הקנאביס המבוקשים והמכובדים ביותר בגידול ובשימוש.

בבדיקות מעבדה הזן הפגין תכולת THC ממוצעת של 18%, אם כי נתון זה עשוי להשתנות בהתאם לתנאי הגידול הספציפיים. הוא נחשב בדרך כלל כזן אינדיקה טהור, אם כי יש שיעידו על הרכב של 95% אינדיקה ו -5% סאטיבה עם נגיעה של CBD לאיזון.

כזן אינדיקה חזק, אפגני ממקד את השפעתו בגוף. עם זאת, יש בו לא מעט השפעות נפשיות מועילות לצרכנים שמעדיפים היי המתמקד במוח. הבולטת ביותר בין ההשפעות שלו היא האופוריה שהוא משרה ויכולתו להביא מנוחה והתחדשות לגוף עייף. משתמשים פונים לזן זה לעתים קרובות כדי להקל על תסמינים של כאב ומתח כרוניים, נדודי שינה, חרדה ודיכאון.

לזן יש ארומה חזקה הנשלטת על ידי איכויות של אדמה, פרחים וחריפות. הטעם שלו כולל תווי עשבים, אורן ותבלינים. הפרחים תפוחים עם שכבה של שערות כתומות בהירות המכסה את פני השטח שלהם. ניתן לקלף את השכבה כדי לחשוף ציפוי נדיב של טריכומות זהובות צרות.

כמות השרף הניכרת שהצמח הזה מייצר הפכה אותו לחומר מועדף על יצרני חשיש.

כתבות נוספות

כלי נגישות