מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

מלך כל הסאטיבות

בשנות התשעים, סופר סילבר הייז (Super Silver Haze) נחשב למלך כל הסאטיבות. במהלך השנים הוא זכה בפרסים רבים בגביע הקנאביס. את הזן גידלו בקפידה שני מגדלים ידועים, שאנטיבבה ונוויל. הם החלו לעבוד על הזן כאשר שאנטיבבה עבד בחברת Greenhouse Seeds .

הזן הפך למועדף על ידי צרכני קנאביס רבים, וניתן למצוא אותו בתחנות חלוקה רבות. באופן כללי, הוא מורכב מחצי אוריג'ינל הייז, רבע נורתרן לייטס מס' 5 ורבע סקאנק מספר 1. הזן מתאפיין בטעמי תבלין, בואש והדרים ויש לו השפעות פסיכו-אקטיביות ופיזיות עוצמתיות.

המשתמשים בסופר סילבר הייז חשים אנרגטיים וערים במיוחד. ההשפעה מלווה במוטיבציה גבוהה שלאחריה מגיעה רגיעה גופנית. בין שאר חוויות ותחושות המשתמש ניתן למנות צבעים בהירים יותר וצלילים חדים יותר. ברוב המקרים השימוש בזן יהיה יעיל להקלה על עייפות, הפרעות במצב הרוח, בחילות ומיגרנות. תחושת כבדות הגוף עשויה להיות חזקה אצל משתמשים מסוימים, אך עם זאת תגיע הקלה על כאבים.

הסופר סילבר הייז (Super Silver Haze) מתפקד בצורה הטובה ביותר בגידול הידרופוני, אך ניתן לגדל אותו גם באדמה או בתנאי חוץ, ואת גרסת Mr. Nice אפשר לגדל גם בחממה. גרסת Greenhouse Seeds  תדרוש זמן רב יותר לגדילה, עד 11 שבועות, לעומת 8 עד 10 שבועות הדרושים לגרסת Mr. Nice. עם זאת, גרסת Greenhouse Seeds צפויה לייצר תפוקה גדולה יותר של עד 800 גרם בתנאי פנים או 1500 גרם לצמח בתנאי חוץ, לעומת 450 עד 550 גרם מזרעי Mr. Nice.

פרופיל של זן קנאביס סופר סילבר הייז

סופר סילבר הייז (Super Silver Haze) סקירה

כתבות נוספות

כלי נגישות