מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

סאטיבה זוכת פרסים

הסופר למון הייז זכה במקום הראשון שנתיים ברציפות בגביע הקנאביס של מגזין "היי טיימס" (2008 ו- 2009) ובמקום הראשון בגביע המגדלים IC420, ולכן הפך מהר מאד לזן פופולרי ומוכר.

בצורתו המקורית, סופר למון הייז הוא הכלאה דומיננטית של סאטיבה שנוצרה על ידי ארג'אן (Arjan) מחברת Green House Seeds . הוא התחיל עם נקבה בעלת גנטיקה של סופר סילבר הייז (Super Silver Haze) המפורסם שלו, ויצר הכלאה מורכבת עם סקאנק מס' 1, הייז ונורתרן לייטס מס' 5.

לאחר מכן זיווג ארג'אן את התוצר עם למון סקאנק הפופולרי, זן שעשה את דרכו מלאס וגאס לאמסטרדם דרך מגדל בשם איש הלימון. התוצאה היתה הסופר למון הייז הנמכר כיום.

בזכות הגנטיקה שלו, הסופר למון הייז (Super Lemon Haze) הוא בעל טעם וארומה לימוניים ומתוקים. ההשפעה שלו עדינה ומתחילה בגוף אבל מהר מאד עוברת לראש. הזן יכול להגיע לתכולת טטראהידרוקנאבינול (THC) של עד 25%.

ההשפעה שלו היא אנרגטית וחברתית, וניתן ליהנות ממנו במהלך היום בכדי להקל על עייפות, חרדות ומתח. הוא מרומם את מצב הרוח ולכן מצוין לטיפול בהפרעות במצב הרוח כגון דיכאון כרוני. הזן יכול להקל גם על כאבים קלים, בחילות ואובדן תיאבון.

סופר למון הייז  (Super Lemon Haze) הוא לא מהזנים הקלים יותר לגידול, אך הוא אינו דורש תשומת לב רבה. הוא עשוי להזדקק לתמיכה מסוימת במהלך תקופת הפריחה שיכולה להימשך בין 56 ל- 65 יום. הזן מתאים מאד לטכניקת הגידול Screen of Green  ובגידול בתנאי פנים הוא עשוי להניב עד 500 גרם למטר רבוע של צמח. בתנאי חוץ נתון זה יכול להגיע עד 800 גרם לצמח.

כתבות נוספות

כלי נגישות